YAŞAM
Giriş Tarihi : 19-06-2020 23:27   Güncelleme : 19-06-2020 23:27

19 Haziran Lezzet Düşkünleri Selen Şef ve Gizem Kaç Puan Aldı?

TV8 ekranlarının beğeni toplayan yeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri'nde günün puanlaması yapıldı.

19 Haziran Lezzet Düşkünleri Selen Şef ve Gizem Kaç Puan Aldı?

Lezzet Düşkünleri adlı yemek yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden iddialı 5 yemek şefi, yardımcılarıyla birlikte haftanın tüm günü 7 saatini Lezzet Düşkünleri evinde geçiriyor. Kendilerine ayrılan günde mutfaktaki tüm hünerlerini sergileyerek finale kalma ve ardından büyük ödüle sahip olabilmek için yarışan şeflerimiz, aynı zamanda elenerek veda etmemek için de büyük çaba harcayacaklar.

TV8 ekranlarının yeni yemek yarışma programı Lezzet Düşkünleri, kısa süre içidne eleştirmenlerden de oldukça iyi puanlar almayı başardı. Ünlü şef Gabriele Sponza tarafından sunulup yönetilen yemek yarışmasında yarışmacılar haftanın 10 bin liralık ödülü için mutfaktaki tüm hünerlerini sergiliyorlar.

Lezzet Düşkünleri Selen Şef İle Gizem Kaç Puan Aldı?

19 Haziran Cuma günü yayınlanan Lezzet Düşkünleri yarışmasında günün puanlaması yapılırken Selen Şef ile Gizem, rakiplerinden sadece 10 puan alabildi. Haftanın en düşük puanını alan Selen Şef ve Gizem böylece eleme adayları arasında da en çok gitme korkusu yaşayacak olan isimler oldu.

Haftanın puanlamasında Boğaçhan Şef ile yardımcısı Taylan 20 puan, Berna Şef ile Tuğba 12 puan, Cemile Şef ile Arzu 25 puan ve dün yayınlanan bölümde de Gökhan Şef ile Burhan 28 puan almayı başarmıştı. Selen Şef ve Gizem ise 10 puanla haftanın en düşük puanını alan yarışmacılar oldu.