YAŞAM
Giriş Tarihi : 18-07-2020 22:27   Güncelleme : 18-07-2020 22:27

19 Temmuz Aşk Bir Rüya 149. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki ve Bihan'ın Kızları

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisi 19 Temmuz Pazar akşamı 149. bölümü ile devam edecek. İşte Aşk Bir Rüya yarınki bölümün özeti.

19 Temmuz Aşk Bir Rüya 149. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki ve Bihan'ın Kızları

Aşk Bir Rüya dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk bölümden itibaren büyük bir izleyici kitlesi oluşturmayı başaran Hint dizisi Aşk Bir Rüya, her akşam 20:50'de ekranlarda oluyor. Yarın akşam yayınlanacak olan 149. bölümde ise yine heyecanlı sahnelerden yerinizden kalkamayacaksınız. Thapki ile Bihan'ın karşılaşmaları devam edecek mi? Bihan, Thapki'yi tanıyacak mı? Bani ile Tina arasında başlayan arkadaşlık acaba anne babalarını bir araya getirmeye vesile olacak mı? 19 Temmuz Pazar Aşk Bir Rüya tanıtımı özeti sizlerle.

Aşk Bir Rüya 19 Temmuz 149. Bölüm Özeti Fragmanı

Bugün yayınlanan bölümde Thapki ile Bihan karşılaşmış ancak kullandığı ilaçların etkisiyle unutkanlığı had safhada olan Bihan, Thapki'yi tanımamıştı. Hayal kırıklığına uğrayan Thapki bir an Bihan'ın kendisini unuttuğunu sanmıştı. Ancak bir insan aklını da yitirse Thapki gibi güzelliği görünce bir daha unutabilir mi? İşin komedisi de burada.

Bu arada Tina ile Bani arasındaki arkadaşlık da iyice ilerlemiş, Tina babasıyla Bani'yi tanıştırmıştı. Bani tıpkı Bihaan gibi konuşuyordur. Okulda o gün basketbol hocası gelmemiştir, müdür Bihan'ı görünce çocukları basketbol oynatabilir mi diye kendisine ricada bulunur. Bihan kabul eder ve çocuklarla basketbol oynamaya başlar. Bani annesi Thapki'yi de zorla oyuna alır. Bihan arada sırada bazı şeyleri hatırlar gibi olsa da tam çıkaramıyordur. Thapki'nin oyun esnasında saçları Bihan'a takılır. Aşk Bir Rüya 19 Temmuz 149. bölüm özetinde Thapki bakakalır ama Bihan'da iş yok. Çocuklar Thapki ile Bihan'a biz arkadaşız siz neden arkadaş olmuyorsunuz der. Thapki adını söyleyince Bihan yine aklı karışır ve arkasını dönüp oradan gider.

Pandey konağındakiler de Bihan'ın okulda olduğunu öğrenir ve onun yanına gelmeye çalışırlar. Yolda lastikleri patlar. Bir de onunla uğraşmaya başlarlar.

Tina ile bani oynarken Tina'nın hıçkırığı başlar. Thapki bir bisküvi çıkarır ve Tina'dan yemesini ister. Bisküviyi alan Tina yedikten sonra hıçkırığı kesilir. Bani de bu duruma şaşırır, tıpkı annem gibisin biz seninle kesin kardeşiz der. Bu sırada Bihan da lavaboda Thapki ismini düşünürken bu kadını tanımıyorsam neden beni böyle düşündürüyor diye içinden geçirir. Aşk Bir Rüya 19 Temmuz Pazar özeti Thapki Bihan'ın karşısına geçerek 7 yılda ne değişti de beni unuttun diye sorular sorar. Bihan da bu soruları duymazdan gelir ve tanışma esnasında çekip gittiği için özür diler.

aşk bir rüya thapki

Bihan kızını alıp okuldan kaçacağı sırada Şada ve Şankar'ı karşısında bulur. Şankar çocuk gibi Bihan'ı azarlamaya başlar. Şada ise bir ara Thapki'yi arkadan görür ama onun olup olmadığını tam anlayamaz. Şankar ve Şada tam Tina'yı dövecekken Bihan birden bıçağını çıkarır. Bu arada Tina'nın yalnız olduğunu gören Thapki, Bihan'ın ismini anons edince olanlar olur. Şada ve Şankar şok olur. Thapki ise Tina ile Bihan'ı beklerken karşısında Pandey ailesini görür.