YAŞAM
Giriş Tarihi : 18-07-2020 20:09   Güncelleme : 18-07-2020 20:09

19 Temmuz Kördüğüm 42. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Kördüğüm 19 Temmuz Pazar 42. bölümü ile ekranlarda olacak. İşte Kördüğüm özeti ve tanıtımı.

19 Temmuz Kördüğüm 42. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Kördüğüm - Uttaran dizisi Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Çekimlerine 2008 yılında başlanan Hint dizisi Kördüğüm için final 2015 yılında yapıldı. Romantik drama konulu bir dizi olarak çıktığı ilk yıldan itibaren ülkesi Hindistan'da büyük beğeni toplayan Kördüğüm dizisi daha önce de ülkemizde yayınlanmıştı. Kanal 7 ekranlarında ise Hint dizi klasiklerinden Aşk Bir Rüya, Masum gibi yapımlardan sonra Kördüğüm dizisi de yayınlanmaya başlandı.

Kördüğüm 19 Temmuz 42. Bölüm Özeti ve Tanıtım Fragmanı

Kördüğüm dizisinde aynı evde yaşayan iki kız çocuğunun öyküsü yer alıyor. Farklı şartlarda yaşamını süren bu iki kızdan bir tanesi evin hanımının çocuğu iken diğeri ise eve hizmetçi olarak alınan bir kadının kızı. Bu öykü Kördüğüm (Uttara) her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

Ülkesinde ünlü bir iş adamı olan Bay Thakur ile eşi Divya'nın kızları Tapasya ile babası çok küçük yaşta kayveden Ichcha öyküsünü izleyeceksiniz.

Thakur ailesi evinde çalıştırmak üzere bir hizmetçi bakıyordur. Ailenin evinde çalışmak için başvuran Ichcha'nın annesi Damini için ilk başta başvurusu dul bir anne olduğundan dolayı kabul edilmez. Ancak Tapasya'nın Ichcha ile arkadaşlık ederim düşüncesi ile annesine ısrarı ile Damini işe alınır. İlk başlarda her şey iyi gider fakat zamanla Ichcha, Tapasya'nın yaşadığı şadafatlı hayatı kıskanıp onun gibi olmak isteyince işlerin rengi bir anda değişir.

19 Temmuz Kördüğüm dizisinin 42. bölümü yarın akşam saat 19:00'da Kanal 7 ekranlarında olacak.