YAŞAM
Giriş Tarihi : 18-07-2020 16:21   Güncelleme : 18-07-2020 16:21

19 Temmuz Masum 119. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi ve Ahem Sinemada Aşka Gelir

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında devam ederken yarın 19 Temmuz yayınlanacak olan 119. bölüm özeti ve tanıtımı. Gopi ile Ahem sinemada ellerini tutarlar.

19 Temmuz Masum 119. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi ve Ahem Sinemada Aşka Gelir

Kanal 7 ekranlarında Masum dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugün yayınlanan Masum bölümünde Ahem de Raşi ile Cigar arasındaki husumeti bitirmek için çalışmalara başlamıştı. En son bu ikiliyi tek başına bir yerde bırakma düşüncesi de bakalım ne kadar tutacak? Bu arada Gopi de neredeyse tamamen iyileşmiş gözüküyor. Ahem ile Gopi arasındaki gizli aşk da gitgide büyüyor gibi görünüyor. İşte 19 Temmuz Masum 119. bölüm özeti, tanıtımı ve video fragman görüntüleri ile karşınızdayız.

Masum 19 Temmuz 119. Bölüm Özeti Tanıtımı

Masum dizisinde 19 Temmuz özeti içeriğinde ahem yine Raşi ile Cigar'ın arasını düzeltmek için çalışmalara katılıyor. Gopi ile Ahem plan yaparak Cigar ile Raşi'yi bir araya getirmeyi düşünür. Ancak bu plan çok fazla işe yaramayacaktır. Raşi ne etse işe yaramıyor Cigar hiç oralı olmuyordu. Cigar ile Raşi için yapılan plan aslında Gopi ile Ahem'in birbirine daha çok yakınlaşmasına neden olmuştu.

Bu arada Urmila için büyük gün gelmiştir. Aldığı piyango biletlerine ödül çıkıp çıkmadığını öğrenmek için bayiye gider. Orada ödülün kendi mahallesinde birisine çıktığını öğrenince iyice meraklanır. Bayidekiler de Urmila'nın halini görünce ilgi çekici bulurlar. Nihayet çekiliş sonuçları gelir, Urmila için zengin olmaya artık çok az zaman kalmıştır. Ancak sonuçlar açıklanınca aldığı biletlerin hiçbirisine amorti bile vurmadığını görür. Büyük bir hayal kırıklığı yaşar, güya zengin olup konaktaki çoğu kişiyi kendisine hizmetçi yapacaktı.

Ahem İle Gopi'nin Sinema Planı Nasıl Olacak

Ahem ve Gopi yeni bir plan yaparlar. Eğer sinemaya giderlerse Raşi ile Cigar'ın da araları bu şekilde düzelebilirdi. Kokila ailece sinemaya gitme işine pek olumlu yaklaşmaz ancak büyükannenin araya girmesi ile bu plan kabul görür. Ahem konuyu Cigar'a da söyler. Kokila ile Cigar'ın olumsuz düşüncelerine rağmen Raşi bu habere çok sevinir. Hatta hayalinde Cigar ile yanyana oturma halini bile şimdiden dizayn etmiştir.

Tüm aile sonunda sinemaya gider. Gopi için de oldukça heyecanlı bir gündür zira ilk kez sinemaya gitmiştir. Ahem Gopi'ye eşlik eder ve onun ellerinden tutup bu yabancı kalabalık yerde düşüp kaybolmasını istemez. Sinemada Raşi ile Cigar'ı yanyana oturturlar. Raşi oturur oturmaz Jigar'a yakınlaşarak ellerinden tutar ancak Cigar pek oralı olmayacak gibi.

Ahem ve Gopi Sinemada El Ele Tutuşur

Ahem ile Gopi sinema izlerken patlamış mısır yemeye başlarlar. Kutudan mısırı aynı anda alacakları sırada elleri birbirine dokunur ve çok heyecanlanırlar aynı zamanda da utanırlar. Bir anda birbirlerine bakarlar, Raşi ve Cigar için olması gereken yakınlaşma Ahem ile Gopi arasında yaşanmaya başlamıştır.

masum özeti

Bu arada Raşi ile Cigar da patlamış mısır almak için yerinden kalkar. Raşi bir planla Cigar'a yakınlaşmayı başarır. Planı ise karşısındaki adamın kendisine bakıp durduğunu Cigar'a söylemek olacaktır. Cigar ise Raşi'yi kolundan tutarak hemen sinema salonuna götürür. Raşi istediğini tam olmasa da almış gözüküyor.