YAŞAM
Giriş Tarihi : 01-08-2020 21:19   Güncelleme : 01-08-2020 21:19

2 Ağustos Aşk Bir Rüya 163. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Bihan'a Benzeyen Aryan İle Karşılaşır

Kanal 7 ekranlarının en çok sevilen dizisi Aşk Bir Rüya, yarın akşam 163. bölümü ile ekranlarda olacak. İşte 2 Ağustos Aşk Bir Rüya özet ve tanıtımı.

2 Ağustos Aşk Bir Rüya 163. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Bihan'a Benzeyen Aryan İle Karşılaşır

Son dönemde ülkemizde yayınlanmaya başlayan Hint dizilerinden en çok hangilerini seviyorsunuz diye bir soru sorsak muhtemelen Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisi ilk sıralarda yer alacaktır. TeknoGaste ekibi olarak bu dizinin de günlük olarak geniş özeti ve tanıtımını sizlerle buluşturmaya devam ediyor, Aşk Bir Rüya ile ilgili tüm detayları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Peki 2 Ağustos Pazar akşamı yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya 163. bölüm özeti içeriğinde neler olacak? Aşk Bir Rüya dizisi yarın nasıl olacak?

Bugün yayınlanan bölümde Bani, kardeşinin nişan töreninde Tina'ya ilaçlı tatlı yedirmiş ve neredeyse nişanı berbat hale getirmişti. Sonrasında ağlayarak her şeyi itiraf etmişti. Törenden sonra Vasu, Bani'ye çok kızmıştı. Thapki de Bani hatasının farkında o nedenle fazla yüklenme diye Vasu'nun kızgınlığını azaltmaya çalışmıştı.

2 Ağustos Pazar Aşk Bir Rüya Dizisi Özeti ve Tanıtımı

Tabii Bani'nin her şeyi itiraf etmesi evdeki Koşi'nin hiç hoşuna gitmez ve Bani'yi dolduruşa getirmeye devam eder. Samar da bu nişan gerçekleşmeseydi keşke ben Tina'yı sevmiyorum diye annesi ile konuşur ancak annesi bu sözleri pek kaale almaz.

Aşk Bir Rüya 163. bölüm özeti içeriğinde Bani artık Tina yerine Samar'ın üzerine oynamaya başlayacaktır. Yeni planı budur. Samar'ları eve yemeğe davet eder ve yemekte Samar'a dizlice bir not verir. Ancak Samar bu notu Tina'nın gönderdiğini sanar. Notta yemekten sonra depoda buluşmak istendiği yazıyordur. Yemek sonrası Bani depoya gider ve Samar'ı beklemeye başlar. Ancak Samar'ın yerine karşısına Munna çıkar. Munna, Bani'nin mahalleden arkadaşıdır. Ancak Munna'nın orada görünmesini istemez ve onu saklar. Samar tam depoya gireceği sırada Tina onu görür, ikili konuşmaya başlayacakken Thapki de oraya gelir. Tam oradan ayrılacakları sırada depoda Bani bir şeyi devirir ve oldukça fazla ses çıkar. Thapki içerde Bani'yi görünce orada ne yaptığını sorar. Tam bu sırada Munna da öksürür ve kendisini belli eder. İşler hep tersine gitmeye başlar. Bani, Munna'yı erkek arkadaşı olarak tanıtır.

Aşk Bir Rüya 2 Ağustos özetinde Thapki yolda giderken bir araba kazası olur. Araba Thapki'ye çarpar ama aracın içinden Aryan çıkar. Thapki'ye bir miktar para verirler ve oradan uzaklaşırlar. Thapki Bani'yi mabede götürür, onunla ilgili her şeyi bildiğini söylerken Bani de annesinden nefret ettiğini anlatır. Thapki, geçmişte yaşananların tüm suçlusunun Şada olduğunu söylese de Bani, maskeli Thapki'nin Şada olduğu konusunu çocukça görerek inanmaz.

Thapki elinde Bihan'ın fotoğrafı ile yolda yürüyerek giderken birden etrafını motorlu serseriler sarar ve onunla dalga geçmeye, üzerine çamurlar saçmaya başlarlar. Thapki artık yüzü gözü çamurlu halde etrafı göremiyordur. Tam bu sırada oradan aracıyla geçen Aryan, Thapki'ye yardım eder ve serserileri bir güzel döver. Thapki çamurdan gözünü açamıyordur ve Aryan ona doğru hortumla su tutar. Thapki görmeye başlayınca Aryan'ı bihan zanneder ve şok olur. Hiç bir şey söyleyemez. Aryan da yardım ediyoruz bir teşekkür bile edilmiyor diye söylenerek arabasına atladığı gibi oradan uzaklaşır. Thapki kısa süreli şoku atlatıp aracın arkasından Bihan diye çağırarak koşsa da sonrasında o kişinin şarkıcı Aryan olduğunu öğrenecektir. Bu dizide de herkes birbirine benzemeye başladı. Bazen saçmalık gibi görünse de bakalım Thapki ile Bihan yeniden ne zaman karşılaşacak.