YAŞAM
Giriş Tarihi : 01-08-2020 19:31   Güncelleme : 01-08-2020 19:31

2 Ağustos Kördüğüm 56. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Veer Üvey Kardeşinin Peşindedir

Kördüğüm dizisi 2 Ağustos Pazar akşamı 56. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. İşte Kördüğüm 56. bölüm özeti ve tanıtımı.

2 Ağustos Kördüğüm 56. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Veer Üvey Kardeşinin Peşindedir

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Kördüğüm'de neler oluyor. 2 Ağustos Pazar akşamı yayınlanacak olan Kördüğüm dizisinin 56. bölüm özeti ve tanıtımı içinde hangi olaylar yer alacak. İşte detaylar..

Veer'in üvey kardeşi neredeyse ailenin başına musallat olmuş gibi bir halde gezinir. Yapmadığı kötülük kalmayacak. Vansh'in zaaflarından yararlanmaya da çalışan üvey kardeş, elindeki uyuşturucu poşetleri ile Vansh'i bir güzel oynatmaya da başlıyor. Tabii ki Veer bu durumu görür ve inanılmaz kızar. Tij'in yakasına yapışır ama Tij hiç bir tepki vermeyecektir. Hiç bir şey onun umrunda değil gibidir.

2 Ağustos Kördüğüm 56. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Jogi'nin aniden rahatsızlanıp ameliyata alınmasıyla evin içinde İşça'yı gören Nani, ona hakaretler yağdırmaya başlıyor ve Jogi'ye bir şey olursa sana yapacağımı biliyorum gibi binbir çeşit tehditler savuruyor. Daddaji de elinde bir çanta ile evden acele bir halde çıkması Veer'in dikkatini de çekecek ve onu takip etmeye başlayacak. Takip bir evde sonlanır. Daddaji eve girer ve bir süre sonra dışarı çıkar. Hemen arkasından Veer de evin içine girer ve o çantanın içinde bir tomar para ile Tij'i görür.

Veer yeniden eve döner ve Daddaji'ye o paraların kaynağını sorar. Daddaji de Tej'in annesinden kalan mirastan olan paraları ara ara ona verdiğini söyler. Bundan dolayı Daddaji Veer'den özür diler.