YAŞAM
Giriş Tarihi : 01-08-2020 14:54   Güncelleme : 01-08-2020 14:54

2 Ağustos Masum 133. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Ahem'in Rüyalarına Girer

Masum dizisinin 2 Ağustos Pazar günü yayınlanacak olan 133. bölüm fragmanı ve özeti tanıtımları ile karşınızdayız.

2 Ağustos Masum 133. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Ahem'in Rüyalarına Girer

Kanal 7 ekranlarında Masum dizisi Kurban bayramında da sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. 2 Ağustos Masum dizi özeti içeriğinde neler olacak? İşte tüm detaylar.

Masum dizisinde Urmila giysilerini temizletmek için eve bir temizlikçi getirtir. Kinjal'in de elbiselerini temizlik için vermek amacıyla Kinjal'in odasına girer. Temizlikçi kadın duvarda yerleştirilmiş olan simgenin kenarından su sızdığını görünce biraz şaşırır. Tam odadan çıkacakken odaya Kinjal gelir ve daha fazla kıyafet vereceğini söyler. İşte bu anda tavanda bulunan saksı yere düşer, eğer Kinjal kadını durdurmasaydı bu saksı temizlikçi kadının başına düşebilirdi.

2 Ağustos Masum 133. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Temizlikçi kadın korkudan donup kalır ve Kinjal'i sen ne ermiş bir insansın diye söylenir, yaşadığını bir mucize olarak görür. 2 Ağustos Masum özeti içerisinde Modi konağında da bazı yeni gelişmeler olacaktır. Gopi, Raşi ile ilgili bazı yeni kanıtlar bulur ve bu kanıtlarla Raşi'nin bütün yalanlarını onun yüzüne vurur. Mangoları yemesinden tutun da Hetal'in odasını kirletmesine ve suçu Meti'ye atmasına kadar bir sürü yalanını onun yüzüne vurur. Hetal ile Kokila arasında yaşanan gerilimin sebebinin de kendisi olduğunu ona söyler.

Gopi artık Rasshi ile konuşmama kararı almıştır. Tabii daha önce Gopi'yi hiç bu kadar dik görmemiş olan Raşi, olan bitene inanamaz. Gopi odasına geçer ve Ahem'in belini tutulmuş olarak görür. Ahem Gopi'den kendisine masaj yapmasını ister.

Masum 133. bölüm özeti içeriğinde bir gün sonra temizlikçi kadın yine Urmila'nın evine gelir. Yanında da bir anne ile kızını getirmiştir ve Kinjal'i ermiş olarak düşündüğünden dolayı kız için evlilik duası ister. Urmila'nın aklına da hemen yeni fikirler gelir.

Modi konağında Kokila Raşi'den bir tepsi tatlı sipariş etmesini isteyecektir. Bu işi Gopi'ye yıkmak isteyen Raşi, Gopi onunla konuşmadığı için istediğini elde edemez. Tatlıyı sipariş eder ama bu işi de yüzüne gözüne bulaştıracaktır. Gelen tatlı istedikleri gibi değildir. Kokila tatlıyı görünce şok olur.

Konak içinde Ahem Gopi'ye yine yaklaşmaya başlar. Gopi'ye kolye almıştır. Onun elinden tutar, beline sarılıp kucağına oturtur. İkili çok yakınlaşmıştır ancak tabii bunun bir rüya olduğu gerçeği değişmeyecektir.