YAŞAM
Giriş Tarihi : 01-07-2020 21:53   Güncelleme : 06-07-2020 21:30

2 Temmuz Aşk Bir Rüya 133. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Geri Dönüyor

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 2 Temmuz 133. bölüm özeti görüntüleri ve fragmanı yayınlandı. Thapki yeniden Thapki mi oluyor?

2 Temmuz Aşk Bir Rüya 133. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Geri Dönüyor

Aşk Bir Rüya dizisi Kanal 7 ekranlarında tüm heyecanıyla devam ediyor. Pandeylerin konağında enrikalar dönmeye devam ediyor. Thapki en sonunda Vani olmayı bırakıp eski haline geri dönüş mü yapacak? Bihan ile Kabir arasında kalan Thapki, tercihini kimden yana kullanacak? Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin yarın akşam yayınlanacak olan bölümü sizleri koltuğunuza bağlayacak gerilimle ekranlarda olacak.

Kanal 7 ekranlarında 2020 ilk ayları itibariyle yayınlanmaya başlayan Aşk Bir Rüya adlı Hint dizisi, kısa sürede yüzbinlerce izleyici kitlesine erişmeyi başardı. Peki neydi Aşk Bir Rüya dizisini bu kadar başarılı kılan?

2 Temmuz Aşk Bir Rüya Dizisinin 133. Bölümü Özeti - Neler Olacak?

2 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde Aditi'nin çocuk partisi gerçekleştirilecek. Şada ise parti için kötü planlar peşinde. Gizlice getirdiği kutunun içindeki yılan ile Aditi'nin zehirlenmesine yol açmayı düşünüyor. Bunun yanında Bihan'a tutkun olan Şankar da eve kılık değiştirerek garson gibi aldığı 2 kişiye Thapki'yi kaçırmaları için görev vermiş.

Pandeyler evinde tören başlar ve Aditi'nin hediyeleri verilmeye başlanır. Thapki ise Vani olarak değil Thapki olarak bu törene katılmayı düşünür. Ancak tam üzerini değiştirmeye gideceği sırada sahneye çağrılarak dans etmeye zorlanır. Sırayla Bihan, Kabir, Şada ve Aditi de sahneye çıkar. Şada'nın planı dans esnasında Aditi'nin üzerine yılanı bir şekilde atmaktır. Ancak iş planlandığı gibi gitmez yılan Thapki'nin üzerine düşer. Neyse ki Bihan hızlı davranarak Thapki'nin üzerindeki yılanı hemen uzaklaştırır.

Thapki yukarı çıkıp kılığını değiştirerek Vani'den Thapki'ye dönüş yapar. Tekrar aşağı indiğinde Bihan ile birbirlerine uzunca süre bakışırlar. Bihan'a ne yani hayatına geri dönmeyi istediğimi mi sanıyorsun diye yüzleşme başlar. Bihan ise çok acı çektiğini artık onu affetmesi gerektiğini söyler. Thapki ise 2 yıldır ne halde olduğunu Bihan'ın bilip bilmediğini sorar. Bu sırada Kabir de söze girer ve Vani ile sahte değil gerçek bir evlilik yaptıklarını açıklar. Bihan buna inanmayacaktır ve Kabir'i sahte belgecilikle suçlayarak eve polis çağırır. Olaylar iyice karmaşık bir hal almaya devam eder.

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Dizisinin Konusu Nedir?

Aşk Bir Rüya Kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanan bir hint dizisidir. Dizinin ana karakteri olan Thapki; güzel, duygusal genç bir kızdır. Kekemelik sorunu bulunan Thapki, bu problemi nedeniyle evleneceği gün eşi olacak kişi tarafından terk edilir. Hayata küsmeyen, daima olaylara pozitif yaklaşmaya çalışan Thapki ise yeni bir iş hayatına giriş yapar ve karşısına elbet birgün iyi bir aşkın çıkacağına inanır.

Thapki Pyaar Ki adıyla Hindistan'da 2015 yılında ilk yayına girdiği sezon oldukça beğeni toplayan dizi, birçok farklı ülke televizyonlarında da yayına girmiştir.