YAŞAM
Giriş Tarihi : 01-07-2020 16:58   Güncelleme : 01-07-2020 16:58

2 Temmuz Masum 102. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Sesiyle Büyüledi

2 Temmuz Masum Saathiya dizisinin 102. bölüm özeti ve fragman görüntüleri yayınlandı.

2 Temmuz Masum 102. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Sesiyle Büyüledi

Masum dizisi tüm hızı ve heyecanıyla devam ediyor. 2 Temmuz Perşembe günkü Masum dizisinin bölümünde Gopi güzel sesiyle herkesi büyülerken Rashi'nin ise yalanları bir bir ortaya çıktı. Peki Masum dizisinde neler olacak?

Bir önceki bölümde Rashi engellemelere rağmen Sonal ile Hetal ile karşılaşmıştı. Gerçekler ortaya çıkacak diye Rashi'nin çözüm arayışı başlar. Kokila bu durumda kendisine yardımcı olabilecek tek kişidir. Rashi, dj'in geleneksel müzikleri çalmamasına kızar ve kendisi yöresel bir şarkı söylemeye başlar. Ancak Rashi'nin sesi o kadar kabadır ki Kokila hemen onu sahneden indirir.

2 Temmuz Perşembe Masum Dizisinin Özeti

Festivalden sonra Kokila Rashi'ye çok kızar. Şarkıyı neden iyi okuyamadığının hesabını sorar. Şarkıyı söyleyebilmesi için Gopi'den yardım almasını ister. Gopi, Ahem'i görünce eli ayağına dolaşır ve elindeki kumaşı yere düşürür. Ahem yere düşen kumaşı alıp katlaması için Gopi'ye yardım eder.

Kokila'nın isteği üzerine Gopi, Rashi'ye şarkı söylemek için yardım eder. Ancak Rashi'nin bu işi pek becereceği yoktur. Festivalin üçüncü günü geldiğinde Rashi'nin söylediği şarkı yine kalabalık tarafından beğenilmez ve kendisiyle alay edilir. Rashi ile alay edilmesini engelleyebilmek Gopi'ye kalmıştır. Gopi, kendisine has güzel sesiyle  bir ezgi söyler. Herkes bu sese odaklanır ve dans etmeye başlarlar. Ahem de Gopi'nin sesine hayran kalmıştır ve aşkı bir kat daha büyümüştür.

2 Temmuz Masum dizisinin özeti genel hatlarıyla bu şekilde geçecek. Bunun yanında daha fazla heyecanınızı yitirmeyin diye yarın ikindi kuşağında yayınlanacak olan Masum dizisini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.