Yaşam
Giriş Tarihi : 20-06-2020 16:49   Güncelleme : 20-06-2020 16:49

20 Haziran Lezzet Düşkünleri haftanın finali kim elendi hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarının yeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri haftanın finalinde büyük ödülü kazanan kim oldu? Kim elendi?

20 Haziran Lezzet Düşkünleri haftanın finali kim elendi hangi takım kazandı?

TV8'in yeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri'nde 20 Haziran Cumartesi haftanın finalinde kazanan ve elenenler belli oldu. Mayıs ayının son haftalarında başlayan Lezzet Düşkünleri yarışmasında 5 yemek şefi ile birer yardımcılarından oluşan 10 kişilik ekip günün 7 saatini bir evde tüm mutfak hünerlerini sergilemek için yarışıyor. Yarışmada yemek şefleri ile yardımcıları önce rakipleri tarafından puanlanırken haftanın finalinde de izleyiciler ve sunucu yönetmen Gabriele Sponza tarafından da alacakları puanla ödüle ne kadar yaklaştıkları veya eleme potasından ne kadar uzaklaşacakları belli oluyor.

Lezzet Düşkünleri 10 Bin Lira Ödülü Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim Oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ünlü şef Gabriele Sponza tarafından yönetilip sunulan Lezzet Düşkünleri yarışmasında 20 Haziran haftanın finalinde kazanan belli oldu. Haftanın finalinde Gökhan Şef ile yardımcısı Burhan'ın bulunduğu takımda Cemile Şef ve Arzu'nun bulunduğu takım finalde 10 bin liralık ödül için yarıştı. Gökhan Şef ile Burhan puanlamada 5-3 öne geçerek haftanın kazananı olmayı başardılar. Şef Gabriele Sponza kazananı duyurdu.

20 Haziran Cumartesi Lezzet Düşkünleri haftanın finalinde kim kazandı? Lezzet Düşkünleri yarışmasında haftanın finalinde kazanan ve 10 bin liralık ödülün sahibi olan takım Gökhan Şef ile yardımcısı Burhan oldu. Böylece haftanın finalinde kazanan takım Gökhan şef ile yardımcısı Burhan olarak şef Gabriele Sponza tarafından açıklandı.

20 Haziran Lezzet Düşkünleri Kim Elendi?

Lezzet Düşkünleri yarışmasında hafta içi alınan puanlara izleyici puanları ve şef Gabriele Sponza tarafından verilen puanla birlikte yarışmaya evda eden isimler de belli oldu. Lezzet Düşkünleri kim elendi; Finalde elemeye kalan Selen Şef ve yardımcısı Gizem ile Berna Şef ve yardımcısı Gizem rakipleri tarafından puanlandı. Elenmesi yönünde rakipleri tarafından 5 puan alarak yarışmaya veda eden, elenen Selen Şef ve yardımcısı Gizem oldu.