YAŞAM
Giriş Tarihi : 19-07-2020 21:18   Güncelleme : 19-07-2020 21:53

20 Temmuz Aşk Bir Rüya 150. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Gerçekleri Öğreniyor

Aşk Bir Rüya dizisinin 20 Temmuz Pazartesi 150. bölüm özeti, tanıtımı ve fragman videosu. Thapki Pyaar Ki tüm bölüm özetleri burada.

20 Temmuz Aşk Bir Rüya 150. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Gerçekleri Öğreniyor

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin heyecanı devam ediyor. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi ülkesi hindistan, hem de ülkemizde büyük beğeni toplayan Aşk Bir Rüya dizisinde kekemelik sorunu olan genç ve güzel bir kızın aşk öyküsü anlatılıyor. 19 Temmuz Pazar akşamı yayınlanan bölümde Thapki ile Bihan karşılaşmış ancak ilaçların etkisinde olan Bihan, Thapki'yi tanıyamamıştı. Ayrıca Thapki, sonradan Şada ile Şankar'ı da okulda görmüş ve şok olmuştu. Thapki oralardan da mı uzaklaşmak zorunda. Şankar ile anlaşma yapan Thapki, yine bir ayrılığa tahammül edebilecek mi? İşte Aşk Bir Rüya 150. bölüm özeti.

20 Temmuz Aşk Bir Rüya 150. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Thapki halen daha Şankar ile karşılaşmanın şokundayken bir sabah uyandığında Bani annesine hasta olduğunu ve okula gidemeyeceğini söyler. Aslında Bani, Bihan'dan öğrendiği taktikle soğan kullanarak ateşini çıkarmıştır. Bihan ile Tina da yatağın altında saklanıyorlardır. Thapki tam odadan çıkacakken telefonunu yere düşürür ve onu yerden alırken Bihan'ı göremez. Bihan ile Tine saklandıkları yerden çıkarkar ve Tina ile Bani'ye kızlarım diye hitap edince Bani çok sevinir. Bu arada Çutki de sinirden kendisini yiyordur. Tüm olanların suçlusu olarak Şada'yı görür. Sinirinden Şada'nın fotoğrafını bıçaklarken Şada onu görür ve yine bir güzel onu azarlar. Şada, Çutki'yi azarlarken birden odaya Şankar girer ve Tina ile Bihan'ın evde olmadığını söyler.

Bihan, Thapki'nin bahçesinde kızlarla oyun oynuyordur. Tam o sırada Thapki eve gelir Bihan zor bela saklanır. Korkuluk gibi giyinir, Thapki korkuluğa dokundukça Bihan gıdıklanmaya başlar ve kendisini zor tuta. Tam o sırada Şada ile Şankar gelir. Bihan ile Tina'nın orada olacağından şüpheleniyorlardır. Thapki onları azarlar ve kendisi evin içine girer.

Neyseki Şada ile Şankar, Bihan'ı bulamaz ve oradan ayrılır.Bihan'la Tina da yine Thapki'nin evinde bir yere saklanacaktır. Gece vakti Bihan kendisini Thapki'nin odasında bulur. Onu uyurken uzun uzun izler. Odadan çıkacakken kapı sertçe kapanır ve Thapki o sese uyanır. Hırsız var diye sopasını alarak Bani'nin odasına gider. Perdenin arkasına saklanan Bihan'ı farkeder tam sopayla vuracakken Bihan, Tina vs herkes ortaya çıkar.

Thapki Bihan'ı görünce yine şaşırır. Burada olmasının doğru olmadığını söyleyerek evi arayıp gelip onu oradan alması gerektiğini söyleyeceğini Bihan'a söyler. Ertesi sabah Bihan ile Tina, Bauji'ler tarafından alınarak eve götürülür.

Thapki, Bihan ile Aditi Hakkında Her Şeyi Öğrenir

Dhruv ile görüşen Thapki için Dhruv eğer Aditi'yi merak ediyorsan gel diye onu alır götürür. Thapki, Aditi'nin resmini görünce şok olur. Öldüğünü duyunca ağlamaya başlar. Aditi oysaki 7 yıl önce Thapki'nin peşinden koşarken ölmüştür. Bihan'ın başına da neler geldiğini öğrenmek ister. Ancak o sırada evdekiler Thapki'yi kovmaya çalışır. Herkes Thapki'yi kovmak için uğraşırken bir anda Bihan ortaya çıkar ve herkesi susturur ve Thapki, hiçbir yere gitmiyor diyerek son noktayı koyar.