YAŞAM
Giriş Tarihi : 19-07-2020 18:59   Güncelleme : 19-07-2020 18:59

20 Temmuz Kördüğüm Dizisi 43. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Tapasya İşça'yı Kıskanıyor

Kanal 7 ekranlarının bir başka Hint dizisi Kördüğüm, 20 Temmuz Pazartesi 43. bölümü ile ekranlarda olacak.

20 Temmuz Kördüğüm Dizisi 43. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Tapasya İşça'yı Kıskanıyor

Kördüğüm dizisinin heyecanı Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. 20 Temmuz Pazartesi Kördüğüm 43. bölüm özeti içeriğinde neler olacak? Kördüğüm son bölümde neler oldu? Ülkemizde daha önce de Kanal 7 aracılığıyla yayınlanan Kördüğüm dizisinin tekrarları yayınlanmaya devam ediyor. 2008 yılında Hindistan'da çekimlerine başlanan dizi, o dönem büyük beğeni toplamış ve ülkesinde birçok ödüle layık görülmüştü. Şöhreti ülke sınırlarını da geçen dizi sonrasında birçok ülkede yayınlanmaya başlamış ve bunların bir tanesi de Türkiye olmuştur. Peki 20 Temmuz Kördüğüm dizisi özeti içeriği nasıl olacak?

20 Temmuz Kördüğüm Dizisi 43. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Kördüğüm dizisinin 43. bölümü yine heyecanlı sahneler içerecek. Veer İşça'yı görebilmek ve balayına gidecekleri bazı yerleri göstermek için eve gelecektir. İşça ise Tapasya'yı da çağırır. Veer, İşça'ya kalacakları lüks oteli ve şadafatlı gemiyi gösterince bu duruma iyice kızan Tapasya hemen odasına geçer. Veer ile İşça çok saf olmalı ki burada Tapasya'nın kıskandığını anlayamamaları çok ilginçti.

Tapasya, İşça'yı küçük düşürebilmek için bazı planlar yapar. Nani'yi yanına alarak bu planı yürütmeye çalışacaktır. Gerçekleşecek düğün rituali için misafirler eve gelir. Tapasya da İşça'yı rezil edebilmek için ona açık saçık bir elbise giydirir. Her ne kadar İşça bu elbiseden utansa da Nani, çok yakıştı çok güzel bir elbise diyerek İşça'yı ikna eder.

İşça o elbiseyi giyerek misafirlerin karşısına çıkar. Veer'in annesi İşça'yı öyle görünce çok sinirlenir. Konuklar da rahatsız olur ve aradan söylenmeye başlarlar. Veer'in annesi İşça'yı hemen bir köşeye çekerek onu iyice azarlar. İşça ise utancından cevap bile veremezken bir köşede Nani ile Tapasya da olanlara gülüyorlardır.

Törende kızların dans etkinliği başlar. Tapasya hemen İşça'nın yanına gitmek isteyen Veer'i kolundan tutarak dansa götürür. Veer'in annesi ise bu duruma çok sevinir.

Kördüğüm dizisi 43. bölümü 20 Temmuz Pazartesi özeti, tanıtımı ve fragman görüntüleri şimdilik bu kadar. Yarın bu saatlerde bir sonraki günün özetini sizlerle paylaşacağız.