YAŞAM
Giriş Tarihi : 19-07-2020 17:00   Güncelleme : 19-07-2020 17:00

20 Temmuz Masum 120. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Urmila Kinjal'in Biletini Çaldı

Masum dizisinin 20 Temmuz Pazartesi yayınlanacak olan 120. bölümün özeti ve fragman görüntüleri. Kötü kalpli Urmila, piyango ödülü isabet eden Kinjal'in biletini çalıyor.

20 Temmuz Masum 120. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Urmila Kinjal'in Biletini Çaldı

Kanal 7 ekranlarının sevilen hint dizilerinden Masum, yarın ikindi kuşağında 120. bölümüyle ekranlarda olacak. 20 Temmuz Masum dizisi 120. bölüm özeti ve tanıtımı içeriğinde neler olacak? İşte detaylar..

Masum dizisinde Ahem ile Gopi tarafından sırf Cigar ile Raşi'yi barıştırmak için yapılmış olan sinema planı aslında  gopi ile Ahem'in daha çok yakınlaşmasına neden olmuştu. Kokila da bu yakınlığı hissetmiş olacak ki neler olduğunu tam olarak anlamak için düşüncelere dalmıştır. Kokila bu yakınlığı çok fazla benimsemiyor gibi ancak Ahem ile Gopi'nin kararları net gibidir.

20 Temmuz Masum Yarınki 120. Bölümün Özeti

Urmila cephesinde ise kendisine para çıkmadığı için büyük bir mutsuzluk hakimdir. Ancak dur bir dakika, paranın Kinjal'e çıktığı belli olmuştur. Urmila buna sevinmesi gerekirken bunun sonuçlarının kötü olacağı düşüncesiyle plan yapmayı düşünür. Kinjal'in kendisine para çıktığından henüz haberi yoktur. Urmila bir şekilde Kinjal'in bileti ile kendi biletini gizlice değiştirmeyi planlamaktadır.

Modi konağında ise uçurtma festivali için hazırlıklar yapılmaktadır. Kokila bir ara Gopi'yi sıkıştırarak Ahem ile ilgili neler olduğunu sorar. Gopi de Ahem'e danışır, Ahem şimdilik gizlilikten yanadır. Gopi bahçede gezerken gördüğü bir güvercine yaklaşarak tatlı güvercin burada ne yaparsın diye söyleyerek ona yem verir. Ahem bu durumu görür ve Gopi'nin iyi yürekliliğini yeniden görmüş olur. Gopi bu güvercini eve getirmek istese de Kokila, güvercinin özgür olarak dışarda yaşaması gerektiğini belirterek buna izin vermez.

Urmila, Kinjal'in Piyango Biletini Çaldı

Urmila ile Kinjal biletlerine piyango vurup vurmadığını öğrenmek için bayiye gider. Kinjal bakıp kazanamadığını görür. Urmila sonuçlara numaradan bakarak kazandığından dolayı çığlığı patlatır. Kinjal'in biletini çalmıştır oysa.

Uçurtma yarışında Ahem popülerdir, tam kazanacağı sırada gökte uçan güvercinler Ahem'i şaşırtır ve yarışı kaybetmesine neden olur. Güvercin ise uçurtmaya çarptığı için yaralanmıştır. Gopi ile Raşi ise güvercinin yaralarını sararken cam kırıkları görürler, Savita'nın uçurtmaya cam bağladığını anlarlar. Cigar da Raşi'nin güvercin için uğraştığını görünce etkilenir. Cigar'ın uzun zaman sonra ilk kez yüzü gülmüştür.

Kapı çalar ve eve sürpriz bir misafir gelir. Gelen kişi baştan aşağı kendisini yenilemiş Urmila'dır. Evdekiler Urmila'nın halini görünce çok şaşırırlar. Urmila da kazandığı piyango biletinden aldığı paralarla üzerine takıp takıştırdığı mücevherler ve giysilerle Modilere hava atmak için konağa gelmiştir.

Masum dizisinin 20 Temmuz özeti içeriği genel hatları ile bu şekilde. Urmila'nın Kinjal'in biletini çaldığı acaba belli olacak mı? Gopi, Raşi ve Ahem'in evde gizlice baktığı güvercinin varlığını Kokila hissedecek mi? Tüm bu soruların cevabı sonraki Masum bölümlerinde olacak.