Yaşam
Giriş Tarihi : 20-06-2020 22:45   Güncelleme : 20-06-2020 22:59

21 Haziran Aşk Bir Rüya 122. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki 21 Haziran 122. bölüm fragmanı yayınlandı.

21 Haziran Aşk Bir Rüya 122. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Aşk Bir Rüya dizisi Kanal 7 ekranlarında heyecan fırtınası estirmeye devam ediyor. Bakalım 122. bölümde neler olacak? Bihaan ve Thapki'nin yüzükleri takılıyor. Bu bölümde Thapki ve Bihaan'ın nişanı üzerine kurulu bir bölüm olacak. Koşi ise Thapki'nin tüm mal varlıklarının üzerine konacağı düşüncesiyle bu nişandan oldukça rahatsız olacak. Bihaan Thapki'nin odasına gelerek onu tehdit etmeye başlar. Aklı sıra düğünden sonra onu bezdireceğini düşünür. Bihaan, Thapki'ye şartlar sunarken Thapki bu şartların bulunduğu kağıdı yırtıp atacaktır. Eğer nişan olmazsa tüm ailesinin hapse gireceğini yeniden Nihaan'a açıklar.

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinde kekemelik sorunu olan genç ve güzel bir kız olan Thapki'nin öyküsü anlatılıyor. Evleneceği gün sırf kekeme diye eşi olacak kişi tarafından terk edilen Thapki, bir sürelik şoka girse de sonrasında yeni bir hayata atılmaya and içer.

Yeni bir işe başlayan Thapki, acaba aradığı aşkı bundan sonra bulabilecek mi? Kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanan ve yüzbinlerce izleyici tarafından izlenen Aşk Bir Rüya 122. bölümüyle yarın akşam ekranlarda olacak.