Yaşam
Giriş Tarihi : 21-06-2020 13:03   Güncelleme : 21-06-2020 13:03

21 Haziran Kördüğüm Dizisi 14. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 klasiklerinden birisi olan Kördüğüm dizisinin 14. bölüm fragmanı ve özet görüntüleri yayınlandı.

21 Haziran Kördüğüm Dizisi 14. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Türkiye'ye Hint dizileri Kanal 7 aracılığıyla giriş yaparken özellikle gündüz kuşağını da şenlendiren bu diziler oldukça geniş bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başarmış görünüyor. Aşk Bir Rüya ve Masum dizilerinin ardından yeni bir Hint dizisiyle daha karşımıza çıkan Kanal 7, bu diziyle de izleyicileri ekran başına toplayabildi.

Peki Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin öyküsü nedir? 21 Haziran Pazar günü Kördüğüm 14. bölümü ekranlarda olacak.

Ünlü ve tanınmış bir iş adamı olan Bay Thakur ve Divya'nın kızı Tapasya, babasını çok küçük yaşlarda kaybeden Ichcha ile annesinin iş araması vasıtasıyla yolları birleşecektir. Ichcha'nın annesi Damini, Thakur'ların evinde çalışmak için iş başvurusunda bulunur. Ancak çocuğu olduğundan dolayı evin hanımı olan Divya tarafından işe alınmaktan vazgeçilir. Fakat Tapasya, evin içerisinde bir arkadaş isteğini annesine söylediğinde Divya, Mamini'yi işe almaya karar verir.

Tapasya ile Ichcha arasında başlayan arkadaşlık zamanla Ichcha'nın Tapasya'yı kıskanmasıyla birlikte farklı yönlere doğru kayacaktır. Tapasya ise çok zengin bir aileden olmasına rağmen Ichcha'yı hiçbir yerde yargılamayan, daima korumaya çalışan yapısıyla dikkat çekmektedir.

Kanal 7 ekranlarında yeni başlayan Kördüğüm dizisinin 21 Haziran 14. bölüm özet görüntüleri ile fragmanını sizler için günlük olarak haberimizde yer vermeye devam edeceğiz.