Yaşam
Giriş Tarihi : 20-06-2020 18:49   Güncelleme : 20-06-2020 19:01

21 Haziran Masum Dizisi 91. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum dizisinin 91. bölüm fragmanı ve özet görüntüleri yayınlandı.

21 Haziran Masum Dizisi 91. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Masum dizisinde yeni 91. bölümde neler olacak? Ahem ipleri eline alıyor. Gopi'ye özel ders verecek olan Ahem ile ilgili olarak bildiğiniz üzere en son Gopi; "Ben okumak istiyorum" diyerek Ahem'e sarılmıştı. Ahem ise Gopi'ye okuma yazmayı öğretmekte kararlı görünüyor. Okuldan atılmak istenen Gopi için Ahem okul müdürüyle görüşerek son bir şans istemişti. Bir sınav daha yapın eğer Gopi bu sınavı geçerse okula devam etsin geçemezse okuldan atılabilir demişti. Gopi'nin kopya çektiği nedeniyle okuldan atılması isteniyor. Oysa kuzeni Rashi, başarılı olabilmesi için kendisine dua yazdığını belirttiği kağıt sınavda ortaya çıkmıştı. Kağıdı gören Gopi'nin öğretmeni kağıda baktığında duadan ziyade ders içeriklerinden oluşan kopya olduğunu görmüştü.

Masum dizisinin 91. bölümü oldukça heyecanlı geçecek. Ailesi öldüğü için amcası tarafından evlat edinilen Gopi, birbirinden tamamen zıt karaktere sahip kuzeni ve amcasının eşi ile evde huzuru bulabilecek midir?

Okuldan atılması gündemde olan Gopi, kendisine son şans olarak verilen sınav için yeterince hazırlanabilecek mi?

21 Haziran Pazar günü gündüz kuşağında Kanal 7 ekranlarında olacak olan Masum dizisinin 91. bölümünün özet görüntüleri ve fragmanıyla sizlerleyiz.