YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-07-2020 20:57   Güncelleme : 20-07-2020 20:57

21 Temmuz Aşk Bir Rüya 151. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Thapki Bihan İçin Evde Kalır

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 21 Temmuz Salı 151. bölüm özeti ve tanıtımı ile sizlerleyiz.

21 Temmuz Aşk Bir Rüya 151. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Thapki Bihan İçin Evde Kalır

Kanal 7 ekranlarında bugünlerde en iyi dizi hangisidir? En çok hangi dizi izleniyor sorusunun cevabı elbette bir Hint klasiği olan Aşk Bir Rüya olarak sizlere verilecektir. İlk yayınlandığı an ülkesinde reytingleri altüst eden Thapki Pyaar Ki, bu başarısının ardından kısa sürede dünya genelinde onlarca ülkede de yayınlanmaya başlandı. Türkiye'ye ise 2020 Şubat aylarında giriş yapan Aşk Bir Rüya, yarın akşam 151. bölümüyle karşınızda olacak. Peki 21 Temmuz Salı akşamı Aşk Bir Rüya dizisi özeti nasıl olacak? Aşk Bir Rüya yarınki bölümde neler olacak? İşte bu soruların cevabını da ayrıntılı olarak sizlerle paylaşıyoruz.

21 Temmuz Aşk Bir Rüya Özeti ve Tanıtım Fragmanı

Aşk Bir Rüya dizisinin bugünkü 150. bölümünde Thapki, Aditi ile bihan hakkındaki tüm gerçekleri tek tek öğrenmiş, Şada Thapki'yi tam kovacakken Bihan ortaya çıkarak hiçbir yere gitmeyeceğini söylemişti. Şankar hemen gerilmeye başlar ve Bihan'ı zorla odasına gönderip Thapki'ye yalvarmaya başlayacaktır.

Bani ve Tina ise annesi thapki oradan gidecek diye üzülürler, onları üzgün gören Bihan'ın da gözleri dolar. Tina, Bani ve Bihan bir çözüm bulmak zorundadırlar. Thapki'ye sürpriz yapmak isterler. Tina ile Bani eskiden Bihan ile Thapki'nin giydikleri ayı kostümleriyle dans etmeye başlarlar. Bihan da gitar çalarak dans etmeye başlar ve Thapki'ye Taç Mahal hediye etmek ister. Thapki ağlayarak odadan çıkar. Tam o sırada Şada ile doktorun konuşmalarına kulak misafiri olur. Bihan'a verilen kafa karıştırıcı yatıştırıcı ilaçlardan haberdar olur. Peki şimdi ne yapacak? Ya Şankar'ın tehditlerine rağmen kalacak ya da gitmesi gerektiği için gidecek.

Her neyse thapki de bir oyun planlar. Evdekilerle vedalaşır gibi yaptıktan sonra merdivenlerden kendisini atar, yuvarlanır. Bihan hemen onun yardımına koşar. Thapki ise sanki ağrıdan hareket edemiyormuşcasına çığlıkları koparır. Doktor hemen oraya gelir ve Thapki'yi muayene eder. Sonrasında dinlenmesi gerektiğini söyler. Thapki böylece evde kalmak zorunda olur ancak Şankar bu duruma oldukça bozulur.

Aşk Bir Rüya 151. bölüm özeti içerisinde ertesi gün Thapki elbisesini bağlamaya çalışırken Bihan gelip ona yardım eder. Bunu kızlar Tina ile Bani görür ve gülmeye başlarlar. Ancak bu durumu gören birisi daha vardır o da Şankar. Şankar hemen Bihan'a ilacını verir. Thapki ise Bihan ilacı içmesin diye bir hamleyle ilaca vurur ve düşürür. Tina ile Bani dışarda oyun oynuyordur ve Thapki de aralarına katılır. Körebe oynarken çocukların ittirmesiyle Thapki, Bihan'ı yakalar Gözlerini açınca Bihan ile Thapki uzun uzun birbirlerine bakarlar.

Thapki Bihan'ın İlaçlarını İçmesini Engellemeye Çalışır

Aşk Bir Rüya 151. bölüm içeriğinde Thapki, Bihan'ın ilaçlarını değiştirip yerine vitamin koymayı düşünür. Bu arada Şada ile Thapki arasında tartışma çıkar ve Şada bıçak çeker. Vasu hemen bağırır ve Şada'ya kızar. Thapki gibi biri için elini neden kana bulayacaksın ki der. Güya Thapki'ye tavır almış gibi rol yapar, Şada da bu duruma oldukça hoşnut kalır.

aşk bir rüya şada thapki bıçak

21 Temmuz Aşk Bir Rüya özeti içeriğinde Bani ile Vasu da tanışacaktır. Bani'nin tıpkı babası gibi hareketler edip tepki vermesi Vasu'yu derin derin düşündürür. Bani, annesi Thapki'nin babaannesinin çok iyi birisi olduğunu anlatıp durduğunu Vasu'ya söyler. Ben babaannemle tanışana kadar sana babaanne diyebilir miyim diye Vasu'ya sorar. Vasu'nun gözleri dolar, tabii ki diyebilirsin der.

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümü ardından 21 Temmuz Salı akşamı yayınlanacak olan 151. bölüm özetini geniş açıyla sizlere anlatmaya çalıştık.