YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-07-2020 19:34   Güncelleme : 20-07-2020 19:34

21 Temmuz Kördüğüm 44. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Tapasya Deliriyor

Kanal 7 ekranlarında her gün yayınlanan Kördüğüm dizisinin 21 Temmuz Salı akşamki 44. bölüm özeti ile karşınızdayız.

21 Temmuz Kördüğüm 44. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Tapasya Deliriyor

Kanal 7 ekranlarında Hint klasiklerinin rüzgarları esmeye devam ediyor. Akşam kuşağının sevilen dizilerinden Kördüğüm'de yarın akşam neler olacak? Tapasya'nın oyun oynayarak törende İşça'ya açık saçık elbiseler giydirmesi sonrası Veer'in annesi ile İşça'nın arasını bozmasının ardından üstüne üstlük bir de Veer ile dansa kalkması ortamdaki havayı birden değiştirecektir. Her ne kadar Veer'in annesi Tapasya'yı oğluna daha uygun bir kız olarak görse de Veer'in aklı fikri de İşça'dadır. 21 Temmuz Kördüğüm 44. bölüm özeti nasıl olacak? tüm detaylarıyla sizlerle.

Kördüğüm 21 Temmuz 44. Bölüm Özeti Tanıtımı

21 Temmuz Kördüğüm 44. bölümde işler çığırından çıkacak gibi görünüyor. Zira artık Tapasya kıskançlıktan tehlikeli oyunların içerisine de girmeye çalışabilir. Tek amacı Veer'i İşça'nın elinden almak olan Tapasya, bunu gerçekleştirebilmek için düğün ritüelleri töreninde Veer'le birlikte dans etmeye çalışacaktır. Ancak Veer pek de oralı olmaz ve İşça'nın yanında kalacağını söyler söylemez Tapasya kendisini birden yere bırakarak bayılmış numarası yapacaktır.

Tapasya'nın bayıldığını gören herkes onun başına üşüşür. Veer'in annesi aslında oğluna gelin adayı olarak Tapasya'yı beğeniyordur ancak Tapasya kafayı yemiş gibi hareket etmeye başlar. Nani'nin yanına geçip ne var ne yok kırıp dökmeye başlar. Nani ise Tapasya'yı zor hal yatıştırır.

21 Temmuz Kördüğüm özeti içeriğinde ertesi gün Damini kızı için alışverişe çıkar ve alışverişte Veer'in annesini görür. Konuşurlarken bir başka kadın da yanlarına gelir ve sohbete girer. Damini tedirgin olur zira sonradan sohbete eklenen kadın Damini'yi tanımıştır ve onu orada ifşa eder.

Bu arada düğün ritüelleri törenleri devam ederken Tapasya gittikçe aklını kaçırmakta ve olur olmaz hayaller kurmaya başlamaktadır. 21 Temmuz Kördüğüm dizisi özeti şimdilik bu kadar. Yarın bu saatlerde bir sonraki günün özeti ve tanıtımı ile siz değerli ziyaretçilerimizle birlikte olacağız.