YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-07-2020 16:28   Güncelleme : 20-07-2020 16:28

21 Temmuz Masum 121. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Ahem'i Öptü

Masum dizisinin 21 Temmuz Salı 121. bölüm özet görüntüleri, tanıtımı ve fragmanı ile sizlerleyiz.

21 Temmuz Masum 121. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Ahem'i Öptü

Kanal 7 ekranlarının beğenilen dizisi Masum devam ediyor. Çıkışını yaptığı ilk dönem Hindistan halkı tarafından büyük beğeniyle izlenen Masum - Saathiya, kısa süre içinde şanını ülke dışında da duyurmayı başardı. Ailesi öldükten sonra amcası tarafından evlatlık edinilen okuma yazması olmayan ama temiz kalpli, iyi niyetli ve hiç kötü bir niyeti olmayan Gopi ile kendisiyle tamamen zıt karakterde olan kuzeni Raşi'nin öyküsüne tanıklık edeceksiniz. Gopi'nin zorlu yaşam mücadelesini, daima kenara itilen yapısını gördükçe bazen kızacak bazen de hüzünleneceksiniz. 21 Temmuz Salı günü ikindi kuşağında yayınlanacak olan Masum dizisinin 121. bölümünü genel hatlarıyla sizlerle buluşturmak istedik. İşte detaylar..

Masum 21 Temmuz 121. Bölüm Özeti ve Tanıtımı - Masum'da Yarın Neler Olacak

Masum dizisinin bugün yayınlanan bölümünde Kinjal'in piyango biletini çalan ve ardından aldığı paralarla kendisine yeni bir imaj yaparak Modi konağına giden Urmila'yı gören konaktakiler oldukça şaşırır. Urmila, Modilere kendisine piyangodan para çıktığını söyler ve bununla övünür. Rashi ile Gopi de Urmila'nın yeni halini görünce oldukça şaşırırlar.

Kokila Gizlice Bakılan Güvercini Görür

Bu sırada evde Ahem, Raşi ve Gopi tarafından gizlice bakılan güvercin ortalıkta uçuşmaya başlar. Kokila yerdeki güvercin tüyünü görünce şüphelenmeye başlar ve çok geçmeden uçan güvercini görür. Bir açıklama bekler ama kimse korkusundan sesini çıkaramaz. Böyle olunca Kokila başlar Raşi'yi azarlamaya. Kokila'nın Raşi'yi azarladığını gören Ahem araya girip bunu Raşi'nin yapmadığını, hep birlikte bu işe girdiklerini söyler. Festivalde güvercine olanları Kokila'ya anlatır ve eve alma nedenlerinin yaralanması nedeniyle olduğunu söyler. Cigar da kuşun yaralı olduğunu söyler ancak Kokila'nın derdi güvercinin evde olmasından ziyade kendisine haber verilmemesi olduğunu söyler.

21 Temmuz Salı Masum özeti içerisinde güvercin olayına çözüm önerisinde bulunan Kokila, onun evin dışında bakılmasını isteyecektir. Ancak dışarda kedi ve köpeklere yem olabileceği düşüncesi anlatılan Kokila, o halde iyileşene kadar evde kalabilir der.

Gopi Yanlışlıkla Ahem'i Yanağından Öptü

Ertesi gün Gopi ile Ahem güvercini severlerken güvercin uçarak Ahem'in omzuna gelip konar. Ahem de Gopi'den güvercini oradan almasını ister, Gopi güvercini tam alacağı sırada güvercin birden uçmaya başlar ve Gopi'nin dengesi bozularak Ahem'in yanağına Gopi'nin dudakları gelir. Hem Ahem hem de Gopi bu olayda inanılmaz derecede utanmışlardır.

Gopi Ahem'i öptü

Hem Ahem hem de Gopi arasında bir süre sessizlik olur ve ne yapacaklarını bilmezler. Gopi'nin ruj izleri bile Ahem'in yanağında kalmıştır ancak ikili birbirinden utancına sırtlarını dönerler. O sırada Cigar gelir ve Ahem'deki ruj izini görünce onu uyarır ve silmesini ister. Hem Ahem hem de Gopi utancından yerin dibine girseler ancak. Bu olay sonrasında ikili konakta utancından birbirlerinden kaçacak delik aramaya başlarlar.

21 Temmuz Masum dizisi özeti içeriğinde Gopi ile Ahem'in birbirinden kaçmasını Kokila da farkeder. Acaba aralarında bir kavga mı yaşandı düşüncesine kapılır.

Bu arada sabah olup Ahem odaya girince Gopi'nin olmadığını görür ve banyoya geçip traş olmak ister. Gopi de Ahem'i odada görmeyince duş için banyoya girer. İkili burada karşılaşmıştır. Heyecandan tir tir titreyen Ahem, traş olurken yanağını kesecektir. Gopi de Kokila'yı da yanına alarak Ahem'e yardım eder.