Yaşam
Giriş Tarihi : 21-06-2020 20:45   Güncelleme : 21-06-2020 22:50

22 Haziran Aşk Bir Rüya Dizisi 123. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 123. bölümünün özet görüntüleri ve fragmanı yayınlandı.

22 Haziran Aşk Bir Rüya Dizisi 123. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Aşk Bir Rüya dizisi yarın akşam yayınlanacak olan 123. bölümüyle devam edecek. Bakalım 22 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümde neler olacak?

Koşi ve Naman'ın sırrı açığa çıkıyor mu? Bihaan Vaniyle evlendiği anı hatırlayıp üzülüyordur. Vasu gelir ve bu birlikteliği bozmasını ister. Tehditlere boyun eğmemesini, kendi başının çaresine bakacağını anlatır ve durduk yere Thapki'yi suçlamaya başlar. Bu olayların hepsi Thapki yüzünden oluyor diye Bihaan'a dert yanar. Bu konuşulanları kapıdan Thapki duyacaktır. Bihaan, Koşi annemi kabul etmedi, onu öldürmeye çalıştı der. Ama tabii bu bir saçmalık olarak görülecektir. Thapki kim adam öldürmek kim? İşin garibi Thapki'yi evden kovdum, dönüpte arkasına bakmadı diye söylenir. Koşi ile Naman barışırlar.

Aşk Bir Rüya dizisi Hindistan'da çekildikten yaklaşık 5 yıl sonra ülkemizde Kanal 7 aracılığıyla Türk izleyicilerin beğenisine sunuldu. Yayınlandığı her bölümde ortalama üzeri reyting oranalrı yakalayan dizi, kendinden sonraki Hint dizilerine de ülkemizin kapılarını yine aynı Kanal 7 aracılığıyla açmıştır.

Aşk Bir Rüya Dizisinin Konusu Nedir?

Thapki, kekemelik sorunu olan güzel ve şirin bir kızdır. Bu sorunu onu evleneceği gün terk edilmeye kadar götürür. Sonrasında yeni bir iş macerasına atılarak, yeni aşklara doğru yelken almayı amaç edinir. Peki aradığı aşkı bulabilecek midir?

Aşkın, sevginin ve dramın bir arada yaşandığı Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisi 22 Haziran Pazartesi akşamı 123. bölümü ile Kanal 7'de olacak. Aşk Bir Rüya 123. bölüm özet görüntüleri ve fragmanı da her zaman olduğu gibi yine haber detayımızda.