Yaşam
Giriş Tarihi : 21-06-2020 18:23   Güncelleme : 21-06-2020 18:23

22 Haziran Masum 92. Bölüm Fragmanı ve Özeti Görüntüleri

Masum - Saathiya 22 Haziran Pazartesi günü 92. bölümü fragmanı ve özet görüntüleri yayınlandı.

22 Haziran Masum 92. Bölüm Fragmanı ve Özeti Görüntüleri

Masum - Saathiya 22 Haziran Pazartesi günü 92. bölümüyle Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşacak. 92. bölümde Kokila, Urmila'ya dünyayı dar edecek gibi görünüyor. Urmila'nın arkasından neler neler konuştuğunu öğrenen Kokila, bu durumda ortalığı karıştıracak gibi. Rashi de konuşurken Kokila'nın kendisini duyduğunu anlar ve durumu düzeltmeye çalışır. Kokila'ya salak denmesi ortamı iyice karıştıracaktır. Kokila, Urmila'dan ve Rashi'den kira parasını alacaktır. Ahem ile Gopi arasındaki ders anlatımı tüm hızıyla devam ederken Gopi'nin halen daha ev işleriyle ilgilenmesi Ahem'i de oldukça kızdıracaktır.

Tek bir sınav hakkı bulunan Gopi, eğer bu sınavdan başarılı not alamazsa okuldan atılacaktır. Acaba Gopi'nin bundan sonraki eğitim hayatını etkileyecek bu sınava yeterince hazırlanabilecek midir?

Gopi, ailesi küçük yaşında ölen masum bir kızdır. Ailesi ölünce amcası tarafından evlatlık alınan Gopi, amcasının eşi ve kızı ile pek iyi anlaşamayacaktır. Tamamen zıt karakterlerde olan Gopi ile amcasının ailesi, bir arada nasıl yaşayacak.

22 Haziran Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Masum 92. bölüm özet görüntüleri ve fragmanı yine haber sayfamızda sizlerle birlikte.