YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-06-2020 01:38   Güncelleme : 20-06-2020 01:38

22 Haziran Sefirin Kızı 17. Bölüm Sezon Finali Fragmanı ve Özeti

Sefirin Kızı dizisinin 17. bölümü sezon finalinin özet görüntüleri ve fragmanı yayınlandı.

22 Haziran Sefirin Kızı 17. Bölüm Sezon Finali Fragmanı ve Özeti

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren milyonlarca izleyiciyi bağımlısı haline getirmeyi başaran yeni Türk dizisi Sefirin Kızı, 22 Haziran Pazartesi akşamı saat 20:00'de sezon finali ile ekranlarda olacak. Sefirin Kızı dizisinin sezon finali Star TV'nin resmi Youtube hesabından yayınlandı. Peki 17. bölümüyle final yapacak olan dizide bu bölümde neler yaşanacak?

Yarıcılık yaparak hayatını kazanan bir ailenin oğlu olarak yaşayan Sancar, çocukken Bodrum'a gelen bir büyükelçinin kızı Nare'ye sevdalanır. Henüz çocukken başlayan bu aşk yıllar geçtikçe daha da alevlenir ve sonunda Nare, Sancar'a kaçar. Ancak bu kaçış bir kavuşma ile bitmeyecektir. Tam kavuşacakları gece Nare'nin ortadan kaybolmasıyla Nare ile Sancar'ın hikayesi mutsuz bir destana dönüşecektir. Yıllar sonra Sancar'ın düğününde yeniden ortaya çıkan Nare, aslında Sancar'a kızını da getirmiştir.

Sefirin Kızı Sezon Finalinde Neler Olacak?

Heyecan ve gerilimin zirve yapacağı bir bölümle final yapacak olan Sefirin Kızı dizisi 17. bölümüyle nefesleri kesecek. Melek ile Kavruk bulunacaktır ancak bunları kim bulacak. Sancar bir süre içinde Menekşe'nin hamileliği ile ilgili gerçekleri öğrenebilecek mi?

Tam düğün günü karşısına çıkan Nare ile kızı için herşeyden vazgeçmeyi göze alan Sancar, acaba sevdiklerini kurtarabilecek mi?

Sefirin Kızı dizisinin sezon finali gerçekten de izlemeye değer olacak. 22 Haziran Pazartesi akşamı 20:00'de Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Sefirin Kızı 17. bölüm sezon finalini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.