YAŞAM
Giriş Tarihi : 21-07-2020 20:15   Güncelleme : 21-07-2020 20:15

22 Temmuz Kördüğüm 45. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İşça'nın Kınası Bozulur

Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Kördüğüm, 22 Temmuz Çarşamba 45. bölüm özeti ve fragmanı ile sizlerle.

22 Temmuz Kördüğüm 45. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İşça'nın Kınası Bozulur

Kördüğüm dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan hint dizileri arasında en popüler yapımlardan olan Kördüğüm dizisinde 22 Temmuz'da neler olacak. İşte Kördüğüm 45. Bölüm özeti ve tanıtım görüntüleri.

Kördüğüm 22 Temmuz özeti içerisinde Tapasya artık iyiyden iyiye dengesini bozmuş ve sık sık halüsinasyonlar görmeye başlamıştır. Veer'in fotoğraflarını alıp onunla dans etmeler mi dersiniz İşça'yı karşısında gördüğünü sanıp ona bağırmalar vs neredeyse delirecek kadar olmuştur. Haliyle Tapasya artık tehlikeli bir hale bürünmüştür. İşça ise kınası da yakılmış ve düğün gününü iple çekmeye başlamıştır.

22 Temmuz Kördüğüm 45. Bölüm Özeti Tanıtımı

Tapasya yine planlar peşinde gezerken İşça'yı kötü duruma düşürmek için var gücüyle çalışacaktır. Kuki, İşça'nın kınasını övüp dururken Tapasya da İşça'nın elindeki kınayı bozmak için çalışır. Tapasya ile İşça merdivenlerden inerken bileği burkulmuş rolü yapan Tapasya, İşça'nın kendisini tutmasını sağlar. Ancak İşça'nın eline yeni sürülen kına, bu hamle ile birlikte elinden çıkar.

Kördüğüm 22 Temmuz özeti içerisinde İşça elindeki kınanın bozulmasıyla çok üzülür. Ne yapacağını bilmez bir halde düşünürken Tapasya da arkadan kıs kıs gülmektedir. İşça ellerini saklamaya çalışsa da Divya onun elini görür. İşça'nın ellerinde bozulan kınaya rütuş yapılsa da çok işe yaramayacaktır.

Bir sonraki gün Veer'in annesi İşça'ya hediyeler ve takılar getirmiştir. Tapasya bu hediyeleri uzaktan görünce onlara sahip olmak ister ancak İşça'nın nasıl bir duruma düşeceğini de merak etmek için anı beklemeye başlar. İşça ellerini saklaya saklaya gelir. Ancak Nani, ellerini kaynanana göster deyicne mecburen göstermek zorunda kalır. İşça ile Damini utancından kıpkırmızı olurken Veer'in annesi o kızgınlıkla evi terk eder.

22 Temmuz Kördüğüm dizisinin 45. bölümünde Veer'in madde bağımlısı kardeşi de birden ortaya çıkacaktır. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisini kaçırmayın.