YAŞAM
Giriş Tarihi : 21-07-2020 16:37   Güncelleme : 21-07-2020 16:37

22 Temmuz Masum 122. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Urmila Paralarını Kaybeder

Masum dizisinin 22 Temmuz Çarşamba 122. bölüm özeti ve tanıtım fragmanı yer almaktadır. Masum dizisinde yarın neler olacak?

22 Temmuz Masum 122. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Urmila Paralarını Kaybeder

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum, 22 Temmuz 122. bölüm özeti ve tanıtımı ile sizlerleyiz. Bir önceki bölümde Gopi ile Ahem arasındaki yanlışlıkla öpme olayı sonrası ikili birbirini gördüğü yerde kaçacak delik arıyorlardı.

Masum dizisinde Raşi'nin doğum günü tarihinin olduğu da konaktakiler tarafından öğrenilmişti. Doğum günü hazırlıklarına başlanır ancak Urmila cadısı güya parayı buldu ya bu işi de karıştırmak ister ve Raşi'nin doğum gününü kendisinin organize edeceğini söyler. Modi konağındaki herkesin de kutlamaya davetli olduğunu belirtir. İşi gücü Modilere hava basmaktır.

22 Temmuz Masum 122. Bölüm Özeti - Raşi'nin Doğum Günü

Raşi'nin doğum gününü kutlayabilecek bir mekan aranır. Görünüşü lüks bir yer bulan Urmila burayı tutmak ister ancak cimriliği üzerindedir. Urmila mekanın fiyat listesinin üzerine yanlışlıkla su döker ve fiyatlar karışır. Ucuz sanarak orayı kiralar.

Modi konağında Gopi, Ahem'i Raşi'nin doğum günü vesilesi ile bilgi verir. Cigar'ın Raşi için hediye almadığını söyleyerek onu Cigar'ı hediye alması konusunda ikna etmesini ister. Ahem bu konuda Cigar'ı yoklar ancak Cigar'ın Raşi'ye hediye alma gibi düşüncesi bulunmamaktadır. Ahem bu konuyu çözmek için kararlıdır. Bu arada Kokila'nın bileziği kırılır. Ahem'de Gopi ile birlikte iki adet bilezik sipariş eder. Birisini Kokilaya diğerini de Raşi'ye vereceklerdir. Gopi de iki bilezik alınacağını duyunca Ahem'in bileziklerin birisini kendisine aldığını düşünür.

Modi ailesi Raşi'nin doğum gününü kutlayacakları mekana gitmek için evden ayrılırlar. Ancak mekanın gerçek fiyatını Urmila görünce şok olur. 10 bin rupiye tuttuğunu sandığı kira aslında 100 bindir. Bu tutarı nasıl ödeyeceğini düşünür.