Yaşam
Giriş Tarihi : 22-06-2020 20:37   Güncelleme : 23-06-2020 00:32

23 Haziran Aşk Bir Rüya Dizisi 124. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin 23 Haziran Salı akşamı yayınlanacak 124. bölümün özet görüntüleri ve fragmanı yayınlandı.

23 Haziran Aşk Bir Rüya Dizisi 124. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7'de Aşk Bir Rüya fırtınası esmeye devam ediyor. Peki 124. bölümde neler olacak? Thapki'nin suçsuz olduğu ortaya çıkacak mı? Artık düğümler çözüldü. Thapki'nin suçsuz olduğu ortaya çıktı.

Koşi ile Naman tekrar evleniyor. Pandey'ler bu düğüne yetişebilecek mi? Thapki'nin size anlatmak istediği şeyi göremediniz mi diye dert yanılırken Koşi anında Naman'ı satıyor. Naman beni zorla düğüne getirdi diyor. Bihaan'a bu adam kendi oğlu oğlu için senin böbreğini nakil ettirmek istedi hem de tek böbrekli olduğunu bildiği halde diye söyler. Bihaan ve Naman duyduklarına inanamaz. Naman ise evet Thapki haklıydı diyip Koşi'yi sürükleyip götürür. Bihaan, amcası Naman'ı dövecektir.

Koşi Naman'ı ziyarete gider. Bihaan Thapki'yi kolundan tutup bahçeye götürür. Her ikisinin de gözlerini bağlayarak bahçede dansa başlarlar. Hissederek Bihaan, Thapki'yi tanıyabilecek midir? Daha fazlası için yarın akşam Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisini kaçırmayın deriz.

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki ile ülkemizde Hint dizilerine bakış açısı iyiden iyiye değişti. Kanal 7 ekranlarında yayına başladığı günden itibaren büyük bir izleyici kitlesi edinen Aşk Bir Rüya, yarın 124. bölümü ile karşımızda olacak.

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki Dizisinin Hikayesi Ne?

Aşk Bir Rüya dizisinin başrol karakteri Thapki, aslında çocukluğundan süregelen bir kekemelik problemi ile uğraşmaktadır. Gençliğinde de bu hastalığı sık sık karşısına problem olarak çıkan Thapki'nin öyle ki düğününde bile kekemeliği sorun olacaktır. Düğün günü sırf kekeme diye terk edilen Thapki, her ne kadar şoka uğrasa da hayattan vazgeçmeyecektir.

Yeni bir iş hayatına atılan Thapki, aradığı aşkı acaba bulacak mı? Thapki; güzel, masum ve daima iyi niyetli sevimli bir kızdır. Bihaan ile karşılaşan Thapki, aşkına ne kadar sahip çıkacaktır?