Yaşam
Giriş Tarihi : 22-06-2020 19:31   Güncelleme : 22-06-2020 19:31

23 Haziran Masum Dizisi 93. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 ekranlarının popüler Hint dizisi Masum 93. bölüm fragmanı yayınlandı.

23 Haziran Masum Dizisi 93. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum dizisinin 23 Haziran Salı günü yayınlanacak olan 93. bölümün özet görüntüleri ve fragmanı yayınlandı. Peki Masum 93. bölümde neler olacak? Gopi'yi kim kaçırdı? Tüm bu soruların cevabı Masum dizisinin yarınki bölümünde.

Dizide büyük bir ayin var. Gopi ise ödevlerini yapmadan ayine katılmayacağını söylüyor. Tam Ahem ile Gopi ayine gidilecekken Ahem'in sağlık sorunu başlar. Gopi, Ahem'e masaj yapmaya başlar. Ahem biraz dinlenmek ister, dinlenirken bel ağrılarının geçeceğini düşünür. Gopi'ye sen ayini kaçırma git diyor. Gopi, Ahem'i bırakır ve ayine gitmeye hazırlanır. Büyük bir yağmur başlar, Gopi şemsiye ile çıkmaya çalışırken Ahem, Gopi'ye bu yağmurda böyle gidemeyeceğini, kendisinin araçla götüreceğini söyler. Araçla tam ayin yerine gelen Gopi, oradan geçen bir kadına çarpar. Daha ayin başlamadan ortalık karışacaktır.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Masum dizisinde Ahem ile Gopi arasındaki yakınlaşmalar nereye kadar gidecek? Kokila'nın daima koruduğu Gopi, bu güveni boşa çıkaracak mı?

23 Haziran Salı günü yayınlanacak Masum - Saathiya 93. bölüm özet görüntüsü ve fragmanı sizlerle.