Yaşam
Giriş Tarihi : 23-06-2020 22:05   Güncelleme : 23-06-2020 22:05

23 Haziran Salı Lezzet Düşkünleri Okul Kardeşler Berna Şef ve Tuğba Kaç Puan Aldı?

TV8 ekranlarının yeni ve sevilen yemek yarışması Lezzet Düşkünlerinde Okul Kardeşler rakiplerinden kaç puan aldı?

23 Haziran Salı Lezzet Düşkünleri Okul Kardeşler Berna Şef ve Tuğba Kaç Puan Aldı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Lezzet Düşkünleri adlı yemek yarışması tüm hızı ve heyecanıyla devam ediyor. 23 Haziran Salı günkü bölümde Okul Kardeşler Berna Şef ile yardımcısı Tuğba mutfağa girdi ve tüm hünerlerini iyisiyle kötüsüyle sergilemeye çalıştı. Peki Okul Kardeşler rakip şeflerden kaç puan aldı? Lezzet Düşkünleri yarışmasında haftanın ikinci yarışma gününde puanlamalar nasıl oldu?

Haftanın her gününün 5 saatini Lezzet Düşkünleri evinde geçirmek zorunda kalan yarışmacılar, elenmemek ve 10 bin liralık haftalık ödülün sahibi olabilmek için kıyasıya yarışıyor. 23 Haziran Salı günü yayınlanan Lezzet Düşkünleri bölümünde Okul Kardeşler rakipleri tarafından oylandı.

23 Haziran Lezzet Düşkünleri Okul Kardeşler Berna Şef ile Tuğba kaç puan aldı? Berna Şef ve yardımcısı Tuğba, hazırladıkları menü ile rakiplerinden toplamda 23 puan almayı başardı. Böylece yarışmadaki ilk mutfak deneyimlerinden iyi sayılabilecek 23 puan alan Berna şef ile Tuğba'nın bu puanı, bakalım yarışmada kazanmak için yeterli olabilecek mi?