Yaşam
Giriş Tarihi : 24-06-2020 00:54   Güncelleme : 24-06-2020 00:54

23 Haziran Survivor 2020 Kim Elendi? Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan en çok izlenen yarışma programı Survivor 2020 ada konseyinde elenen isim belli oldu.

23 Haziran Survivor 2020 Kim Elendi? Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu

TV8 ekranlarında Survivor 2020 fırtınası devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın sunup yönettiği Survivor'da veda konseyi yapıldı ve adadan ayrılan isim de belli oldu. Ada konseyinde neler yaşandı? Hangi yarışmacılar arasında son çekişme yaşandı. Seyircilerin attığı SMS'ler elenen ismi belirledi.

Survivor 2020 yarışmasında bu hafta eleme potasında yer alan isimler Nisa, Evrim ve Sercan oldu. Bir veda olmak zorundaydı. Sekiz çeyrek finalistin son kez konseyde yer aldığı bölümde bir kişi adaya veda edecekti.

Survivor 2020 Eleme Adaylarının Son Sözleri

Adaylardan Evrim; 4.5 ay önce Dominiğe geldim. Survivor hayatına başladım. Her an meşalem sönebilir. Bu kapıdan çıktıktan sonra kendi hayatıma ve beni bekleyen muhteşem detaylara geri döneceğim. Eğer kaybedersem buradan güle oynaya çıkacağım, matem havasının yaratılmasını istemiyorum. Eğilirim ama kolay kolay devrilmem, nasıl geldiysem öyle de giderim. Çok rahatım, hiç stresim yok ifadelerini kullandı.

2.Aday Nisa; Bu potaya girdiğim için mutluyum diyelim. Değişik bir his ilk kez aday olmak. Ama aday olduktan sonra da hiç bırakmadım. Bırakmayacağım da, gitsem de mutlu bir şekidle gideceğim. Gitmesem mücadeleye devam, hayırlısı ifadelerini kullandı.

23 haziran survivor 2020 eleme konseyi

3. Aday Sercan; Çok söylenecek birşey yok. Gidersem yeni bir hayat yeni bir dünya beni bekliyor. Ama kalırsam aynı mücadeleme sonuna kadar devam edeceğim. Tek üzüntüm gidersem Elif yalnız kalacak, onun için üzüleceğim. Çok fazla söylenecek birşey yok. Herkese başarılar.

Survivor 2020 Elenen İsim Kim Oldu? Survivor'dan bu hafta kim elendi?

Acun Ilıcalı Survivor'dan elenen ismi açıkladı. Rakiplerinden daha az oy alarak Survivor 2020'de yoluna devam etmeye, finale kalma hayaline ve tabiiki Survivor olma rüyasına veda etmek zorunda kalacak yarışmacının ismini açıkladı. 23 Haziran Salı akşamı veda konseyinde Survivor 2020'den elenen isim "EVRİM" oldu.

survivor 2020 evrim elendi

Adaya veda eden Evrim'in son sözleri ise; Elendiğim için üzgünüm. Ama 4.5 aydır da buradayım. Çok yoruldum ama birçok şeyi kanıtladım başardım. Gözüm arkada kalmayacak. Ama sonuna kadar da gitmek isterdim. Benim meşalem buraya kadar yandı. İyi ki buraya geldim, iyi ki Survivor oldum. Zor bir yarışmaydı, zor yarışmacılarız. Herkese çok teşekkür ediyorum. Buradan çıkınca ilk iş annemi arayıp ailemle konuşacağım ve sonrasında Survivor'ı izlemeye devam edeceğim. Merak ediyorum çünkü neler olacak?