YAŞAM
Giriş Tarihi : 22-07-2020 22:35   Güncelleme : 22-07-2020 22:35

23 Temmuz Aşk Bir Rüya 153. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Ateşe Atılır

Aşk Bir Rüya dizisinin 23 Temmuz Perşembe 153. bölüm özeti, tanıtımı ve fragman görüntüleri ile sizlerleyiz.

23 Temmuz Aşk Bir Rüya 153. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Ateşe Atılır

Aşk Bir Rüya dizisi tüm heyecanıyla Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Bakalım Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin yarınki bölümünde neler olacak?

Evde yaşananlar tüm herkesin dengesini bozar. Tina'nın sözleri çok konuşulur. Şankar da tam gideceği sırada Bihan ile evlenme kararı alacaktır. Bani de Tina'ya neden böyle yaptığını sorar o da Şankar'ı çok sevdiğinden dolayı olduğunu söyler. Thapki de Tina'ya neden böyle yaptığını soracaktır. Tina ona da birşey anlatamaz ancak sadece ona sarılmakla yetinir. Bu arada ortama Şada da girer ve gözleriyle Tina'yı tehdit etmeye devam eder. Ancak Thapki bu bakışları yakalar ve Tina'nın tehdit edildiğini anlar.

Aşk Bir Rüya 23 Temmuz 153. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Bu arada bahçedeki dönme dolabın ayarlarını bozan Şada ile Şankar böylece Tina'nın düşmesine neden olurlar. Tina tam aşağı düşecekken düşmeden thapki onu havada yakalamayı başarır. Şankar bu düşüşün Thapki tarafından engellenmesine çok kızar, zira Thapki'nin kahraman olarak lanse edilmesini istemiyordur. Şada da madem onu düşerken tutabildin ayağın iyileşmiştir, evine gidebilirsin diye Thapki'ye söyler. Thapki tam evden gideceği sırada Bihan ona düğüne kadar kalmasını söyler.

Evin kapısına tanımadıkları bir adam gelir ve Şada'ya Bihan'ın ilaçlarını getirdiğini söyler. Thapki bu durumu görür ve kameraya alır. Şada'nın elindeki mektuplara karşı onu bu videoyla tehdit etse de Şada mektupları vermeyeceğini belirtir. Sonunda Thapki'nin inadı galip gelir ve mektupların tamamı yırtılır.

Akşam üzeri bir tören yapılacaktır. Odunlar dizilmiş ve büyükçe bir ateş yakılacaktır. Ancak Thapki ortalıkta gözükmez. Öyle ki Şankar Thapki'yi bayıltıp odunların arasına atmıştır. Tam ateş yakılır, Thapki ölümle burun buruna gelince Bihan onu farkeder ve olanlar olur.

Aşk Bir Rüya dizisi 153. bölüm fragman ve özet görüntüleri ile sizlerle olduk. Yarın aynı saatlerde görüşmek üzere.