YAŞAM
Giriş Tarihi : 22-07-2020 00:47   Güncelleme : 22-07-2020 00:47

23 Temmuz Kördüğüm 46. Bölümü Özeti ve Fragmanı - Tapasya Yanmaya Başlar

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 23 Temmuz Perşembe 46. bölüm özeti ve fragmanı.

23 Temmuz Kördüğüm 46. Bölümü Özeti ve Fragmanı - Tapasya Yanmaya Başlar

Kördüğüm dizisi tüm heyecanı ile Kanal 7 televizyonunda devam ediyor. Kısa sürede izleyicileri ekran başına bağlamayı başaran yeni Hint dizisi Kördüğüm, 23 Temmuz bölümü ile oldukça heyecanlı sahneler içerecek.

Veer'in madde bağımlısı olan kardeşi de birden ortaya çıkmış ve eve gelmişti. Nihayet bir gün Veer'in kardeşi Vansh, uyuşturucu krizine girer. Diğer yandan Tapasya da boş durmayıp İşça'ya gelen mücevher ve giysileri alarak kendi odasına geçer.

Kördüğüm 23 Temmuz 46. Bölüm Özeti ve Fragmanı

İşça'ya gelen elbiselerle takıları giyinip kuşanan Tapasya, Veer'in de resmini alarak aynanın karşısına geçer. Bu arada sanki uyuşmuş gibi kendinde değildir. Kendi kendine konuşmaya devam ederken bir anda giydiği elbisenin tutuştuğunu görür. Nani torununa meyve suyu getirmek için odaya girmeye çalışır ancak kapı kilitlidir, kapıyı çalar Tapasya cevap vermez. Nani içerde bir yangın olduğunu anlar ve hemen çığlığı basarak kapıyı zorla açmaya çalışır.

Tapasya halen daha uyanamamıştır. Nani zorla da olsa içeri girmeyi başarır, yanan elbiseyi söndürmeye çalışır ancak Tapasya halen daha şoktan uyanamamıştır. Nihayet Tapasya kendisine gelir ve yandığını görünce çığlık çığlığa karıştırır. Ateş nihayet söndürülür ancak elbise neredeyse tamamen yanmıştır. Nani o elbiseyi alarak aşağı iner ve olanları Divya'ya anlatır. Biraz düşündükten sonra Divya, elbisenin aynısını alır.

Bir gün sonra İşça'nın öğrencileri de eve hediyelerle birlikte gelecektir. Evin kapısında onları Puşkar karşılar. Çocukların hediyeleri ile dalga geçmeye başlar. Bu sırada İşça da olanları izlemektedir hemen çocukların yanına gelir ve onların gönlünü alır.

Kördüğüm dizisi 46. bölüm sonlarında eve İşça için kuaförler gelip gelin süslemesi yapacakken Tapasya bir plan yaparak İşça ile odasını değiştirir ve gelen kuaförler İşça diye Tapasya'ya makyaj yapar ve onu süsler püslerler. Bakalım bu işin sonucunda neler olacaktır.