YAŞAM
Giriş Tarihi : 22-07-2020 15:32   Güncelleme : 22-07-2020 15:32

23 Temmuz Masum 123. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Kokila Gopi'yi Ağlattı

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. İşte Masum dizisinin 23 Temmuz Perşembe yayınlanacak olan 123. bölüm özeti ve fragman görüntüleri.

23 Temmuz Masum 123. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Kokila Gopi'yi Ağlattı

Kanal 7 ekranlarında Masum dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Bildiğiniz üzere bugün yayınlanan Masum bölümünde Rashi'nin doğum günü dolayısıyla Ahem bilezik almış ve Cigar'ın ona vermesini istemişti. Durumu öğrenen Kokila iyiden iyiye kıskançlık krizlerine soktu. Her fırsatta Raşi'ye kızmak için yer arayan Kokila, dengesini bozmuştur.

Ahem ise Kokila için yeni bilezikler alarak onu hediye etmeyi planlar. Bu iş için bilezikleri alması için Gopi'ye işi verir ancak Gopi tek başına gitmek istemeyecektir. Geciktikçe Kokila daha da kızar, bu kızgınlığı Ahem'in işlerini de etkiler. Ahem bu olay nedeniyle iş görüşmesi yapması gereken bir kişi ile randevuyu kaçırır, işi Cigar'a verir. Cigar oldukça başarılı bir sunumla iş fırsatını kaçırmayacaktır.

Masum 23 Temmuz 123. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Ahem zor zahmet bilezikleri Kokila'ya getirir getirmesine ama Kokila ona da çok kızar. Neden iş görüşmen varken bu tip şeylerin peşinde geziyorsun diye söylenir durur. Ahem annesini sevindirmek isterken yine bir ton azar yiyecektir. Kokila dur durak bilmez ve Ahem'e aynı babası gibi tembel olduğunu ve işlerinde başarılı olamayan birine dönüştüğünü söyler ve artık Ahem'in daha işe gitmeyeceğini söyler. Haliyle artık Ahem'in ofis çalışma hayatı da bitmiştir. Ahem ne söylese de annesi Kokila'ya dinletemeyecektir.

Masum 23 Temmuz özeti içeriğinde Kokila, evdekilere Ahem'i işten kovduğunu söylemez ama Ahem rahatsız olduğundan bir süre işe gidemeyecek der. Bu arada konağa büyükannenin Amerika'dan misafirleri gelecektir. Rashi Amerika yemekleri hazırlarken Gopi ise yöresel yemek seçeneklerini hazırlamaya başlar. Raşi, yaptığı yemeklerle gelecek olan misafirin gözüne girerek ondan harçlık almayı düşünür.

Bu arada Urmila kanadında da işler rutin seyrediyordur. Bir gazete ilanında gördüğü spor salonuna yazılmayı düşünür ancak fiyatlar çok yüksektir. O da Daval'ın dükkanını acaba spor salonuna çevirebilirmiyiz diye düşünür. Kinjal bu fikre karşı çıkacaktır. Ancak spor salonlarındaki fiyatları öğrenen Urmila bu iş için çoktan kararını vermiş gibidir.

Kokila ile Ahem arasında yaşanan gerilim devam eder. Her defasında Ahem'i ezen Kokila, hatta bazı giysileri Ahem'e vererek onlara ütü yapmasını ister. Gopi, Ahem'i ütü yaparken görünce şok olacaktır. Ütüyü kendisi yapmak istese de Kokila buna izin vermez. Gopi olanlara dayanamaz ve gidip Kokiladan özür diler. Tüm olanların kendi suçu olduğunu söyler. Ancak Kokila'nın öfkesi dinmez, aksine Gopi'yi de Ahem'i ayartmakla suçlar. Bu sözler üzerine Gopi hündür hüngür ağlamaya başlar.

Misafirin Harçlığını Gopi Kazanır

Büyükannenin misafiri Dena gelir. Aslında Dena daha çok Hintli gibi takınır. Amerikan yemeklerini pek beğenmez ve yöresel yemekleri seçerek harçlığını da Gopi'ye verir. Gopi, bu başarısıyla Kokila'nın da gözüne girmiştir. Kokila'ya bir daha Ahem'i bu tür işlere karıştırmayacağının sözünü veren Gopi, böylece Kokila'nın inadını az da olsa kıracaktır.