Yaşam
Giriş Tarihi : 23-06-2020 21:26   Güncelleme : 23-06-2020 23:59

24 Haziran Aşk Bir Rüya Dizisi 125. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin 125. bölümünün fragmanı ve özet görüntüleri yayınlandı.

24 Haziran Aşk Bir Rüya Dizisi 125. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 ekranlarının en beğenilen dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki tüm heyecanıyla devam ediyor. Thapki, Kabir ile mi evlenecek acaba?

Thapki'nin haksız olduğu ortaya çıkınca düğün için hazırlıklar hızlandırıldı. Bihaan ise zaten Vane'nin Thapki olduğundan adı gibi emindir, o nedenle bu evliliğin olmasını kendisi de çok istiyor. Ancak Thapki'nin düğün için ilginç bir planı vardır. Düğünde kendisinin yerine bir başkasını ayarlayan Thapki, bu oyunu ne kadar ileri götürebilecek. Shada ise Adite'nin peşindedir ve bu düğünü engelleyebilmek için herşeyi yapmaya kararlıdır. Adeti ve Thapki için cilt bakımları yapılır. Shada ise cilt bakımı yapılacağı buhar maskesinin içine ilaç katarak yeni planını devreye sokar.

Adeti'nin o sırada telefonu çalar ve ilaca çok fazla maruz kalmadan telefonla görüşmek için maskeyi çıkarır. Ancak Thapki için işler bu kadar kolay gitmeyecektir. Nefesi kesilecek gibi olan thapki'ye Bihaan koşarak gelir, sarılır ve su verir. Thapki seni bir kez kaybettim bir daha asla kaybedemem diyerek aşkını yeniden dillendirir. Gürültüye gelen Druv ise Shada'nın mimiklerinden olayın sorumlusunun o olduğunu anlamıştır. Shada'nın daha fazla sorun çıkarmaması için onu bir köşeye bağlar.

Aşk Bir Rüya dizisinin 125. bölüm fragmanı ve özet görüntülerinde düğünde neler yaşanacak? Bihaan, Vani'nin kendisinin yerine bir başkasını düğüne gönderdiğini farkedebilecek mi?

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Dizisinin Konusu

Aşk Bir Rüya ilk kez 2015 yılında hindistan'da yayınlanmış ve ekranlara girdiği ilk döneminde milyonlarca izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Ülkemize bu dizinin girişi 2020'nin ilk aylarıyla birlikte olmuştur. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başaldığı ilk günden itibaren oldukça beğeni toplamış ve hayranları giderek artmıştır.

aşk bir rüya 125. bölüm fragmanı ve özet görüntüleri izle

Thapki; hayatı boyunca birçok zorluğa göğüs germiş güzel, alımlı bir kızdır. Küçüklüğünden gelen kekemelik problemiyle sık sık sorunlar yaşayan Thapki, bu rahatsızlığından dolayı düğün gününde bile terk edilmiş bir hayatı canlandırıyor. Aşk Bir Rüya dizisinde Thapki, tüm bu olumsuzluklara rağmen hayata küsmemiş ve yeni bir iş hayatına atılarak, yeni aşklara yelken açmaya çalışmaktadır.

Etrafındaki onca olumsuzluğa rağmen Thapki, acaba aradığı aşkı bulabilecek mi? Thapki Pyaar Ki - Aşk Bir Rüya dizisi 24 Haziran Çarşamba akşamı 125. bölümüyle Kanal 7 ekranlarında olacak. Bu heyecanı kaçırmayın.