Yaşam
Giriş Tarihi : 25-06-2020 00:54   Güncelleme : 25-06-2020 00:54

24 Haziran Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Şef ile Taylan Kaç Puan Aldı?

TV8 ekranlarında Lezzet Düşkünleri adlı yemek yarışmasının bugünkü bölümünde Boğaçhan Şef ve Taylan rakipleri tarafından oylandı.

24 Haziran Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Şef ile Taylan Kaç Puan Aldı?

TV8 ekranlarında Lezzet Düşkünleri adlı beğenilen yemek yarışması programının bugünkü bölümünde Boğaçhan Şef ve Taylan mutfaktaki hünerlerini sergiledi. Yarışmanın en güçlü isimleri arasında yer alan Boğaçhan Şef ile yardımcısı Taylan tarafından hazırlanan menü, rakipleri tarafından oylandı. Günün sonunda yarışmacıların aldığı puanlar da belli oldu.

24 Haziran Çarşamba Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Şef ve Taylan kaç puan aldı? Şef Gabriele Sponza, rakipleri tarafından Boğaçhan Şef ile Taylan'a verilen puanları teker teker açıkladı. İlk zarfın içinden 3 puan çıkarken ikinci zarftan 2, üçüncü zarftan 4 puan aldı. Daha sonraki zarflardan sırayla 3, 3, 4, 3 ve son zarf içinden de 4 puan çıktı. Böylece Boğaçhan Şef ile yardımcısı Taylan, rakiplerinden toplamda 26 puan almayı başardı.

Lezzet Düşkünleri yarışmasında haftanın ilk günü olan Pazartesi Gökhan Şef takımı ile 26 puan, Salı günü ise Berna ile Tuğba kardeşler 23 puan almıştı. Böylece Boğaçhan Şef ile yardımcısı Taylan 26 puan kazanarak haftanın finaline emin adımlarla gitmeyi başaracak gibi görünüyor.