Yaşam
Giriş Tarihi : 23-06-2020 17:13   Güncelleme : 23-06-2020 17:32

24 Haziran Masum 94. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Gerçekleri Öğreniyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum - Saathiya 94. bölüm özet görüntüleri ve fragmanı yayınlandı.

24 Haziran Masum 94. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Gerçekleri Öğreniyor

Masum - Saathiya adlı Hint dizisi Türkiye'de ilk kez Kanal 7 ekranlarıyla Türk izleyicilerinin beğenilerine sunuldu. Yaklaşık 3 ay önce yayınlanmaya başlayan ve her gün ikindi kuşağında izleyicilerle buluşan Masum dizisinde yarın 94. bölüm ekranlarda olacak. Peki 24 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan Masum dizisinde neler olacak?

Bir önceki bölümde Gopi saldırıya uğramış ve kendi uğraşlarıyla kaçırıldığı yerden kurtulmayı başarmıştı. Gopi'yi kaçıranlar altın putu da çalmışlardı. Gopi, kaçarken bu altın putu da yanına alarak tapınağa geri verdi. Yaşananlar Rashi'nin hiç hoşuna gitmedi. Tabii ki Rashi'nin yeni planları da yok değil. Ahem'in Gopi'ye verdiği ödevleri sabote etmeye çalışıp, bu ödevleri silerken Gopi'nin defterlerinin birçok sayfasını yırtıyor.

Rashi, Gopi için planladığı oyunlar için annesi Urmila'dan destek alıyor. Peki şimdi hangi planlar gün yüzüne çıkacak.

Masum Dizisi 94. Bölüm Özeti

Masum - Saathiya dizisinde 94. bölümde Gopi'nin doğum gününü de içerecek. Amcası tarafından aranarak tebrik edilen Gopi'nin çantalarını karıştıran Rashi bir anda çığlık atarak Gopi'nin ödevlerinin fareler tarafından darma dağın edildiğini söylüyor. Oysa ki bu ödevleri ve ders kitaplarını Rashi'nin kendisi yırtıp atmıştı. Tüm aile toplanırken Kokila Rashi'ye bu iş fare işi değil diyor. Kokila bu ders ödevlerinin Rashi tarafından dağıtıldığına emin.. Daha fazlası yarın ikindi kuşağında Kanal 7 ekranlarında olacak.

Masum Saathiya Dizisinin Konusu

Masum dizisinin başrolünde oynayan Gopi, küçük yaşta ailesini kaybettikten sonra amcası tarafından evlatlık olarak alınan bir kızın rolünü üstleniyor. Birbirinden tamamen zıt karakterli kzueni Rashi ile aynı evde kalacak olan Gopi, ailede amcası hariç hiç kimse tarafından istenmez.

Masumluğun, sevginin her zerresini size hissettirecek olan Gopi'nin iyi niyeti ve sevimliliği, Masum dizisiyle sizlerle buluşacak.