YAŞAM
Giriş Tarihi : 23-07-2020 15:14   Güncelleme : 23-07-2020 15:14

24 Temmuz Masum 124. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Urmila'nın Evine Gider

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında 24 Temmuz Cuma günü 124. bölümü ile yayınlanacak. İşte Masum dizisinin özeti.

24 Temmuz Masum 124. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Urmila'nın Evine Gider

Büyük beğeni toplayan Kanal 7'nin Hint dizisi Masum devam ediyor. Büyükannenin misafirinden Gopi harçlığı almayı başardı. Raşi için bu üzücü bir durum olsa da kendisini boşlamayacaktır. Halen daha Cigar ile arasını düzeltmenin yollarını aramaktadır.

24 Temmuz Masum dizisinin özeti içeriğinde daha önceden bildiğiniz üzere Kokila'nın Ahem'i işe göndermemesi nedeniyle işlerin kaldığı Cigar, işinde oldukça iyi bir rol üstlenmiş ve başarılı çalışmalara imza atmıştı. Gopi, Kokila ile konuşunca Kokila geri adım atarak Ahem'in yeniden ofiste çalışabileceğini belirtir. Bu karardan Ahem ve Gopi oldukça mutluluk duyar. Bu sırada Cigar'ın yokluğunda tüm işleri başarılı bir şekilde halletmesi Ahem'i de mutlu eder. Kokila ise Ahem'in daha ön planda olmasını istiyor, Cigar'ın biraz daha geri planda kalmasını yeğler.

Masum Dizisi 24 Temmuz Cuma 124. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Urmila ise Daval'a ait işyerini spor salonuna çevirmek için çalışmalarını hızlandırır. Hatta iyi bir reklam yapmak için Kinjal'in şişman ve zayıf olduğu dönemdeki hallerini afiş olarak hazırlar. Kinjal bu durumdan pek hazetmese de ajansa olan borcu onun elini kolunu bağlıyordur. Urmila bu işi oldukça üzerine gider. Cimriliğinden eğitmene para vermemek adına kendisi eğitmen olacağını söyler. Urmila'nın bu tavırları Kinjal'e komedi filmi izliyormuş gibi gelir. Urmila'nın eğitmenliğinde gelen müşteriler de ardına bakmadan kaçarlar.

Bu arada Urmila, Raşi'yi eve çağırır. Bazı işlerini yaptırmak istediği Raşi, Cigar ile arasını düzeltme aşamasındayken annesinin yanına gitmek istemez ve Gopi ile konuşarak onu gönderir. Ahem'in gidişiyle Ahem çok üzülür. Ona o kadar alışmıştır ki her an onu düşünmeden edemiyordur. Gopi evde olmayınca Ahem tüm konsantrasyonu bozulur. İşine odaklanamaz ve hemen hiçbir şeyi yapamaz.

Gopi, Urmila'nın evinde temizlik işlerini yapıyordur. Müşteriler eve gelmeye başlayınca Kinjali görünce eğitmen bu mu diye sorarlar, Urmila da he he evet kendisi der. Kinjal de bu durumda hayır diyemez.

Bu arada Modi evinde Ahem'in Gopi'sizlik hali hiç çekilmiyordur. Evin içinde de herşey onun için tersine gidiyordur. Bir ara Kokila onun tam arkasındayken Gopi olsaydı işler böyle ters gitmezdi diye kendi kendine söylenir. Kokila bu durumdan Gopi'yi kıskanır.