Yaşam
Giriş Tarihi : 24-06-2020 20:37   Güncelleme : 24-06-2020 23:19

25 Haziran Aşk Bir Rüya Dizisi 126. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 televizyonunun beğenilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki 126. bölümü fragmanı ve özet görüntüleri yayınlandı. Thapki Kabir İle Evleniyor mu?

25 Haziran Aşk Bir Rüya Dizisi 126. Bölüm Fragmanı ve Özeti

İlk kez Şubat 2020 tarihi ile Türkiye'de Kanal 7 televizyonu aracılığıyla yayınlanmaya başlayan Thapki Pyaar Ki - Aşk Bir Rüya dizisi, aradan geçen sürede günlük yüzbinlerce izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Hint dizilerinin ülkemizde son dönemde popularite kazanmasına ön ayak olan Aşk Bir Rüya dizisi yarın akşam 126. bölümüyle ekranlarda olacak. Peki 25 Haziran Perşembe akşamı Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya 126. bölümde neler olacak?

Aşk Bir Rüya dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Kabir, Thapki ile evlenmeyi kabul edecek mi? Bihaan Şankar'ı azarlayınca morali bozulan Şankar kendisini yakmaya çalışır. Temiz kalpli Thapki ise Şankar'ın iç yüzünü halen daha öğrenememiş olsa gerek ki Şankar ile Bihaan'ın arasını düzeltmeye çalışacaktır. Vasu tekrardan Bihaan'la konuşmayı dener. Vasu, Vani'nin Thapki olmadığını Bihaan'a ikna etmeye çalışsa da Bihaan, Vani'nin Thapki olduğunu savunuyordur.

Aşk Bir Rüya Dizisinin 126. Bölüm Özeti

Koşi, Naman'ın yanına giderek planlarını bir bir kendisine anlatır. Bu ikili pek kolay durdurulamayacaktır. Shada da Adeti'nin odasına gitmiş ve onu kızdırmaya çalışıyordur. Önce Adeti, sonra da Druv'la dalga geçe geçe odadan çıkar. Shada'nın neler planladığını düşünürken kendini hemen belli eder. Adeti ile Druv'un yataklarını kırmıştır.

Bu esnada Thapki, Kabir'i arıyor ve evliliğe ikna edebilmek için uğraş verir. Bihaan ise Thapki'nin peşinde evlilik kolyesini takmaya çalışmaktadır. Kabir ise Thapki'den kaçar, hangi dönemdeyiz böyle evlilik mi olur der. Kabir'i ikna etmek isteyen Thapki, Kabir'in gözünü parayla boyamak ister. Aynı şekilde Shada da Kabir'in önüne yığınla para koyarak sen hiç bu kadar parayı bir arada gördün mü diye dalga geçer. Ancak bilmedikleri birşey vardır ki Kabir oldukça zengin birisidir.

Thapki, Bihaan ile zıtlaşınca eve gelir ve eve gelecek ilk kişiyle evleneceğim diye ortaya bir söz atar. Eve ilk kim gelecek dersiniz? Tabii ki Kabir! Thapki, Kabir'i evliliğe ikna etmeye çalışırken kıskançlık krizlerine giren Bihaan acaba neler yapacak?

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki Dizisinin Konusu

Thapki, çocukluğundan beri kekeme hastalığı olan, bu hastalığı nedeniyle de genç yaşına kadar oldukça hayal kırıklığına uğratılmış genç ve güzel bir kızdır. Bir dönem tam evleneceği gün damat adayı tarafından sırf kekeme diye terk edilen Thapki, her ne kadar şoka uğrasa da yeni bir hayata merhaba demeye de oldukça hazırdır. Yeni bir iş hayatına atılan güzel başrol oyuncumuz Thapki, acaba aradığı aşkı bundan sonra bulabilecek mi?

Aşkı, sevgiyi, güzelliği ve dramı bir arada hissedeceğiniz Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisinin 25 Haziran 2020 Perşembe 126. bölümünü kaçırmayın.