Yaşam
Giriş Tarihi : 25-06-2020 19:03   Güncelleme : 25-06-2020 19:03

25 Haziran Lezzet Düşkünleri Cemile Şef İle Arzu Kaç Puan Aldı?

TV8 ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Lezzet Düşkünleri yarışmasında 25 Haziran Perşembe günün puanlaması yapıldı.

25 Haziran Lezzet Düşkünleri Cemile Şef İle Arzu Kaç Puan Aldı?

Yeni yemek yarışması programı Lezzet Düşkünleri tüm hızı ve heyecanıyla devam ediyor. Birbirinden marifetli 5 yemek şefi, yardımcılarıyla birlikte günün 7 saatini Lezzet Düşkünleri evinde marifetlerini sergilemek için kalmak zorunda. Kazanan yarışmacı hem bu evde kalmaya ve sonraki haftalarda da kazanan olmaya devam etmek isteyecek hem de haftalık 10 bin liralık ödülün sahibi olacak. Ünlü yemek şefi Gabriele Sponza tarafından yönetilip sunulan Lezzet Düşkünleri yarışmasında 25 Haziran gününün puanlaması yapıldı.

Lezzet Düşkünleri yarışmasında bugün Cemile şef ve Arzu mutfağa geçerek hünerlerini sergiledi. Hazırladıkları menüyü rakiplerinin beğenisine sunan ikili acaba geçer not alabilecekler mi?

25 Haziran Lezzet Düşkünleri Cemile Şef ve Arzu kaç puan aldı? Cemile şef ile yardımcısı Arzu, hazırladıkları menüyü rakiplerinin ve şef Gabriele Sponza'nın beğenisine sundu. Rakipleri tarafından oylandıktan sonra ilk zarf içinden 4 puan çıktı. Sonraki zarflarda ise sırayla 3, 3, 3, 4, 2, 4 ve son puan kağıdında ise 3 puan olmak üzere Cemile Şef ve yardımcısı Arzu, rakiplerinden toplamda 26 puan almayı başardı. Alınan 26 puan bu haftanın üçüncü 26 eden puan olmuş oldu.

Şef Gabriele Sponza puanları okurken bir zarftan çıkan 2 puana oldukça kızdı. Bu 2 puanı veren kimse gitsin damağına baktırsın ifadeleriyle bu düşük puanı veren yarışmacıyı eleştirdi.

Lezzet Düşkünleri yarışmasının son puan günü yarın olacak. Yarınki puanlamadan sonra Cumartesi günü haftanın finaliyle kazanan ve elenen isim belli olmuş olacak.