Yaşam
Giriş Tarihi : 24-06-2020 18:25   Güncelleme : 24-06-2020 18:25

25 Haziran Masum Dizisi 95. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Ahem Gopi'den Hoşlanıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen yüzü Masum dizisinin 95. bölümünün özet görüntüleri ve fragmanı yayınlandı.

25 Haziran Masum Dizisi 95. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Ahem Gopi'den Hoşlanıyor

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren halkımız tarafından oldukça sevilen bir hint dizisi olmayı başardı. Son aylarda Hint dizisi akımını Türkiye'de başlatan Kanal 7, Aşk Bir Rüya dizisinin ardından izleyicilerine Masum - Saathiya dizisini de sundu. İlk dönemlerde bu dizilere ülkemizde bakış açısı nasıl olacak, ne gibi bir izleyici kitlesi toplanacak oldukça merak konusu olurken zamanla Masum dizisinin iyi bir kitleyi yakalamış olması Kanal 7 tarafından da dikkatlerden kaçmadı. Öyle ki Hint dizi klasiklerinde sonradan Kördüğüm dizisini de ekranlara taşıyan Kanal 7, bakalım o diziden de bu çıkışı yakalayabilecek mi?

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum, 95. bölümüyle yarın ekranlarda olacak. Peki 25 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde neler yaşanacak? Masum dizisi tüm heyecanı ve hareketliliğiyle devam ediyor. Ahem Gopi'den hoşlanıyor gibi. Sürpriz bir doğum günü yaşanırken Rashi, Gopi'nin doğum gününde yaşananları saklamayı tam başardım derken ani bir ziyaret işleri değiştirir. Okuldaki öğrenciler pasta alarak Gopi'ye ziyarete gelirler. Rashi, bu öğrencileri görünce önce şoka uğrar. Tam Gopi'yi kandırdım derken bu öğrencilerin gelişi Rashi'yi oldukça kızdırır. Öğrenciler içerde Kokila ile konuşurken Rashi de hemen annesi Urmila'nın yanına gider.

Masum - Saathiya Dizisinin 95. Bölüm Özeti

Gopi'ye doğum günü sürprizi yapmak isteyen öğrenciler, Gopi'nin gözlerini bağlayarak doğum günü pastasının olduğu alana getirmeye çalışırlar. Gopi'nin gözlerinin kapalı olduğunu gören Ahem, Gopi düşmesin diye ellerinden tutarak onu kendisi aşağı indirir. Ahem'in bu hareketinden Gopi oldukça etkilenir ve çok mutlu olur. Ahem ile Gopi'nin bu şekilde yakınlaşmasından Kokila da oldukça memnun kalır.

Tam pastanın yanına geldiğinde öğrenciler Gopi'nin gözlerindeki bağı çözerler. Tam bu sırada Urmila; İyi ki doğdun Gopi diye alkışlamaya başlar. Kokila ise Gopi'nin doğum günü olduğunu bilmiyordur. Gopi'ye neden bize doğum günün olduğunu söylemedin diye kızar. Ağlamaya başlayan Gopi ise evet bugün benim doğum günüm ancak ailemin de öldüğü günün yıl dönümü diye cevap verir. Masum dizisinin 95. heyecanı tüm heyecanıyla yarın ikindi kuşağında Kanal 7 ekranlarında olacak.

Masum - Saathiya Dizisinin Konusu ve Hikayesi Nedir?

Masum dizisinde oldukça temiz yürekli, saf bir kişiliğe sahip güzel bir kız olan Gopi'nin hikayesi anlatılmaktadır. Ailesi öldükten sonra amcası tarafından evlat edinilen Gopi, kuzeni Rashi ve amcasının eşi Urmila ile pek de iyi anlaşamamaktadır. Urmila ve Rashi tarafından sık sık ezilmeye çalışılan Gopi ise hayata oldukça iyimser bakmaya devam etmek ister. İyiliğin, aşk ve sevginin tüm zorlukların üstesinden gelebileceğini düşünen Gopi'nin maceraları her gün Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşacak.