YAŞAM
Giriş Tarihi : 24-07-2020 22:56   Güncelleme : 24-07-2020 22:56

25 Temmuz Aşk Bir Rüya 155. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Thapki Tina'nın Kızı Olduğunu Öğrendi

Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya dizisinin 25 Temmuz Cumartesi 155. bölüm özeti ve tanıtımı ile sizlerleyiz.

25 Temmuz Aşk Bir Rüya 155. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Thapki Tina'nın Kızı Olduğunu Öğrendi

Aşk Bir Rüya dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Kekeme olan ancak güzelliğiyle dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Thapki, bu sorunu nedeniyle evleneceği kişi tarafından terk edilmişti. Yeni bir iş hayatına başlayan Thapki, acaba aradığı aşkı bulabilecek mi?

Şankar ile Bihan'ın evliliği olacak mı? Bihan ise kızı Tina'nın mutluluğu için her şeyi göze alacaktır. Şada ve Şankar evlilik sürecini hızlandırmak isterler ve gelinlik almaya çıkarlar. Yolda bir boğa Şankar'ın kırmızı şalını görünce ona saldıracaktır. Boğanın sahibi gelince en son kurtulacaklardır. İkili gelinlik almaya giderken yolda Thapki'yi görürler. Thapki de gelinlik almıştır ve Bihan'ın karşısına gelinlikle çıkacaktır. Belki Bihan bu şekilde hatırlayabilir.

25 Temmuz Aşk Bir Rüya Özeti ve Tanıtımı

Bu arada Thapki'ye de boğa saldıracaktır. Thapki'yi son anda Bihan kurtarır. Boğa oyununu Şankar'ın yaptığı ortaya çıkınca Thapki soluğunu Şankar'ın yanında alır. Ona bir tokat patlatır. Sonraki şamarı da Şada'ya atacağını söyler. Şankar sinirinden Şada ile konuşurken geçmişte Tina'yı kaçırıp yol kenarına attığını ama yine dönüp Bihan'la eve döndüğünü söyler bunu da Thapki duyar. Thapki hemen Tina'nın yanına gider. 

Aşk Bir Rüya 25 Temmuz Aşk Bir Rüya özet tanıtımı ve fragmanları ile sizlerleydik. Yarın aynı saatte bir sonraki günün özeti ile karşınızda olacağız.