YAŞAM
Giriş Tarihi : 24-07-2020 19:50   Güncelleme : 24-07-2020 19:50

25 Temmuz Kördüğüm 48. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Tapasya Gelin Oluyor

Kördüğüm dizisinin 25 Temmuz Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 48. bölüm özeti ve fragman görüntüleri.

25 Temmuz Kördüğüm 48. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Tapasya Gelin Oluyor

Kanal 7 ekranlarında Kördüğüm heyecanı devam ediyor. Tapasya'nın intihar girişimi sonrası evde olaylar sarpa sarmaya devam eder. Tapasya bu durum için İşça'yı suçlamaya devam eder, ona Nani de destek olur. İşça da öyle bunalır öyle bunalır ki bir ara ağzından al Veer de senin olsun kelimeleri dökülüverir. Damini bu duruma çok sert çıkar. Jogi de Takur'u çağırmak ister ancak İşça buna karşı gelecektir.

Nani ile Tapasya olan bitene kenardan pis pis gülmektedirler. İşça'nın yaptığı bu safca hareket onları mutlu eder. İşça bohçasını Tapasya'ya verir. Aşağıda misafirler İşça'yı beklerken gelinliğiyle Tapasya aşağı iner. İşça da odasında hüngür hüngür ağlamaya devam eder.

25 Temmuz Kördüğüm 48. Bölüm Özeti

Bu arada Veer İşça sandığı Tapasya ile dualar eşliğinde Divya tarafından duvak açılacaktır ancak Damini yüksek sesle bağırarak buna engel olur. Duvağı sadece Veer'in açabileceğini söyler. Tapasya da anne babası ile sarılırken Divya sanki kızı ile sarıldığını hissetmiş olacaktır.

Kördüğüm dizisinin 25 Temmuz 48. bölüm özeti ve tanıtımı kısaca böyle. Yarın akşam yeni bölüm tanıtımı ile sizlerle birlikte olacağız.