YAŞAM
Giriş Tarihi : 24-07-2020 16:20   Güncelleme : 24-07-2020 16:20

25 Temmuz Masum 125. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Ahem Gopi'ye Gül Alır

Masum dizisinin 25 Temmuz Cumartesi günü yayınlanacak olan 125. bölüm özeti ve tanıtımı.

25 Temmuz Masum 125. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Ahem Gopi'ye Gül Alır

Kanal 7 ekranlarında Masum dizisi heyecanı devam ediyor. Masum dizisinin 25 Temmuz bölümünde Ahem'in sürekli olarak Gopi'yi araması Kokila tarafından kıskanılmaya başlanır. Urmila'nın evinde olan Gopi'yi Ahem arayıp  ona bazı konularda dert yanar.  Gopi de işlerimi bitirip konağa döneceğim demesiyle Ahem rahatlar huzura kavuşur.

Urmila ise Gopi'yi biraz daha evde tutabilmek için Kokilayı arar ve bir gün daha kalması için onayını ister. Kokila da zaten kısnaıyor, olur der. Kokila mutfağa geçince Gopi gitti gideli iştahı giden ve yemek yemeyen Ahem'i görünce çok sevinir ancak Gopi'nin gelmeyeceğini söyleyince yeni bir mutsuzluk çöker.

25 Temmuz Masum 125. Bölüm Özeti

Ahem ile Gopi hep birbirlerinin hayalini kuruyorlardır. Ahem dayanamayarak Gopi'ye iyi günler mesajı gönderir. Gopi de ona yanıt verir, ikilinin yüzü yeniden güler. Bir sonraki gün sevgililer günüdür. Raşi Cigar için sürpriz peşinde iken Ahem de Gopi'nin bir an öcne eve dönmesini beklemektedir.

Ahem gidip Gopi'yi Urmila'nın evinden alır. Ahem çıkınca eve Kokila da gelir ve Gopi'yi alacağını söyler. Oysa Ahem onu çoktan alıp eve götürmüştür. Bu arada Cigar ile Raşi arasındaki buzlar da yavaş yavaş erimeye başlamıştır. Raşi sürpriz yapmıştır.

Gopi ile Ahem ise eve dönerken bir dondurmacıda dondurma yemek için dururlar. Oradan geçen bir çiçekçiden Ahem gül alır ve Gopi'ye verir ve sevgililer gününü kutlar. Gopi de Ahem'in sevgililer gününü kutlar. İkili artık sadece birbirlerine seni seviyorum dememiştir.