Yaşam
Giriş Tarihi : 25-06-2020 21:06   Güncelleme : 25-06-2020 21:06

26 Haziran Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Evlilik Teklifi Alıyor

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 26 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan 127. bölümün fragmanı ve özet görüntüleri yayınlandı.

26 Haziran Aşk Bir Rüya 127. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Thapki Evlilik Teklifi Alıyor

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Peki Aşk Bir Rüya 127. bölümde neler olacak? Thapki - Bihaan - Kabir üçgenindeki aşkın ucu hangi ikiliye doğru kayacak. Yarın akşam yayınlanacak olan bölümde sürpriz bir evlilik teklifi yapılacak. Kabir, Thapki'ye evlenme teklif edecek.

Thapki'nin aşkı Bihaan ile Kabir'i birbirine düşürdü. Kabir ile Bihaan inatlaşmasının hangi sonuçları olacak. Şada ile Aditi'nin bu bölümdeki planları ne olacak. Vani'nin Thapki olduğu Aşk Bir Rüya yeni bölümde anlaşılacak mı?

Aşk Bir Rüya dizisinin 127. bölümünde Thapki, çantasındaki mango şekerini ararken bittiğini görür. Şeker paketi tam bu esnada Thapki'nin elinden düşerken Bihaan ile Kabir paketi yere düşmeden birlikte yakalar. Bu hamleyle birlikte Bihaan ile Kabir arasında müthiş bir rekabet başlayacaktır.

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Dizisi 127. Bölümün Özeti

Bihaan ile Kabir. Thapki'nin şekerinin bittiğini görünce çarşı pazar bu şekeri aramaya başlarlar. Ancak olacak ya bütün dükkanlar kapalıdır. Bihaan pes etmeyecektir. Bir dükkanın kilidini zorlayıp kırarak Thapki'nin istediği şekerden bir paket alarak eve getirir. Bihaan Thapki'ye mango şeker paketini verecekken birden içeri Kabir girer. Bihaan, Kabir'e nazire yapmak isteyecektir ancak bilmediği bir şey vardır. Kabir, fabrikadaki bütün mango şekerlerini almış ve evin önüne kadar getirmiştir.

Gün kararıp gece olduğunda Thapki; tüm mango şeker kutuları arasında Bihaan'ın getirdiği kutuyu arayıp bulur ve kızgın haliyle yemeye başlar. Bunu gören Kabir, Thapki'ye ne yapmaya çalıştığını sorar. Zaten iyice zorlanmış olan Thapki, Kabir'e bütün olan biteni anlatır.

Kabir, Thapki'ye Evlenme Teklifi Ediyor

Bihaan'dan intikam alma duygusuyla hareket eden Thapki'nin hareketleri Bihaan'ı iyice kızdırmıştır. Af dileyerek artık durmasını ister. Thapki'ye bir resim göstermek ister ancak boş bir tablo ile karşılaşan Thapki, iyice dellenir. Ancak Bihaan, tabloya yaklaşıp toz boyayı tabloya serpince ortaya Thapki'nin resmi çıkar. Tam o esnada elektrikler gider ve ortaya Kabir çıkar. Karanlıkta birden her taraf mum ışığıyla aydınlanır ve mumların arasında Kabir, Thapki'ye evlenme teklif eder. Thapki bu teklifi anında kabul edecektir. Kabir, Bihaan'a dönerek bizi tebrik etmeyecek misin diye sorunca Bihaan önce tebrik eder ve sonrasında yerdeki mumlardan birisini alarak Thapki için yaptığı resmi yakar.

aşk bir rüya thapki pyaar ki 127. bölüm fragmanı özeti

Thapki bu esnada odasına çekilerek ağlamaya başlar. Odaya giren Bihaan ise artık beni de düşün der. Thapki de artık dayanamayacaktır ve Bihaan'ın boynuna sarılır. Ancak bu sarılma anı bir hayalden ibarettir.

Aşk Bir Rüya Dizisinin Konusu

Thapki; çok güzel, sevimli, iyi niyetli bir kızdır. Kekemelik problemi olan Thapki, bu sorundan dolayı evleneceği gün eş adayı tarafından terk edilir. Her ne kadar büyük bir şok olarak kabul edilse de Thapki pes etmez ve yeni bir iş hayatına atılır.

Thapki'yi yeni işinde yeni aşklar ve maceralar beklemektedir. Aşk Bir Rüya dizisinin 127. bölümü fragmanı ve özet görüntülerini sizler için derledik.