YAŞAM
Giriş Tarihi : 26-06-2020 20:18   Güncelleme : 26-06-2020 20:18

26 Haziran Lezzet Düşkünleri Aras Şef İle Fatoş Kaç Puan Aldı?

TV 8 ekranlarının yeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri bugün Aras şef ile yardımcısı Fatoş için puanlandı.

26 Haziran Lezzet Düşkünleri Aras Şef İle Fatoş Kaç Puan Aldı?

TV8 ekranlarının yeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri, haftanın son puan gününde Aras şef ve Fatoş rakipleri tarafından değerlendirildi. Yarışmaya ilk kez katılan Aras şefin takımı bugün yöresel damak lezzetlerini yarışmaya taşıdı. Bu haftanın finaline son adımda mutfaktaki hünerlerini sergileyen Aras Şef ile yardımcısı Fatoş tarafından hazırlanan menü acaba beğenildi mi?

26 Haziran Lezzet Düşkünleri Aras Şef ve yardımcısı Fatoş kaç puan aldı? Hazırladıkları menü ile rakiplerinden sırayla; Boğaçhan şeften 3 puan, Taylan'dan 4 puan, Berna Şeften 3 puan, Cemile şeften 3 puan, Arzu Şeften 3, Gökhan Şeften 3 puan, Burhan Şeften 4 olmak üzere Aras Şef ve Fatoş, rakiplerinden toplamda 25 puan almayı başardılar.

Böylece bu haftanın bütün yarışmacılarının da puanları belli olmuş oldu. Daha öcneki haftalara göre bir tık daha puan ortalamasının arttığı gözlendi. Yarışmacılar arasındaki puan makası oldukça dar gözüküyor. Bu da haftanın finalinde hangi takımın elenip hangi takımın ödülü kazanacağını kestirmeyi oldukça zorlaştırıyor.

İşte Lezzet Düşkünleri Yarışmasında Yarışmacıların Aldıkları Puanlar

  • Gökhan Şef ile Burhan: 26 puan
  • Berna Şef ile Tuğba: 23 puan
  • Boğaçhan Şef ile Taylan: 26 puan
  • Cemile Şef ile Arzu: 26
  • Aras Şef ile Fatoş: 25 puan