Yaşam
Giriş Tarihi : 25-06-2020 18:22   Güncelleme : 25-06-2020 18:22

26 Haziran Masum 96. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi İle Ahem Aşkı

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum - Saathiya 96. bölüm özet görüntüleri ve fragmanı yayınlandı.

26 Haziran Masum 96. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi İle Ahem Aşkı

Masum - Saathiya dizisi Kanal 7 ekranlarıyla ilk kez Türk izleyicilerinin karşısına geçti. 2020 yılının ilk aylarında ülkemizde gösterime başlanan Masum dizisi yarın ikindi kuşağında 96. bölümüyle ekranlarda olacak. Peki 26 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan Masum dizisinin 96. bölümünde neler olacak? Ahem Gopi'yi Gopi de Ahem'i hayal ediyor!

Masum dizisinin yarınki bölümünde Kinjal bir modellik bürosu patronuyla tanışarak ondan modellik teklifi almıştır. Kinjal'ın modellik çekimleri için çağırılması kendisini çok memnun edecektir. Bu arada Daval ise Kinjal'e neler yaptığı ile ilgili sorular sorarak sıkıştırırken Kinjal umursamaz tavırlarla Daval ile konuşmaya pek önem vermez. Bir önceki bölümde Rashi ile annesi Urmila hastaneye gitmişlerdir. Gopi için giydikleri giysiler yüzünden kaşıntılarla karşılaşan bu ikili elbette bunun hesabını Gopi'den sormak için yeni planların içine gireceklerdir. Düşündükleri plana göre Gopi'yi daha fazla işte çalıştırarak ders çalışmasını engelleyebilmek olacaktır.

Masum Dizisi 96. Bölüm Özeti

Masum dizisinin 96. bölümünde Gopi'nin aklı daima Ahem'dedir. Ders çalışırken bile Ahem'i düşünen Gopi, bu aralar oldukça romantizme kendisini bağlamıştır. Tabi Ahem de Gopi'nin bu dalgın halini farketmiştir ve ders çalışman gerekirken sen neler düşünüyorsun acaba diye Gopi'ye kızar.

Rashi'nin Gopi üzerinde planladığı ortamı germek için giriştiği işler bir yanda duradursun Ahem, Gopi'nin ödevlerini kontrol ederken okuma yazma konusunda oldukça ilerlemiş olduğunu görerek çok mutlu olur. Ahem, Gopi'nin defterlerine bakarken defterde kendisinin Gopi'nin elini sıktığı anın da yazılı olduğunu görür. Bir anda kendisi de Gopi'nin daldığı ramantik hayaller dünyasına dalmaya başlar. Ahem bu tür şeyler düşündüğü için kendisine kızsa da geçen süreç içerisinde gönlünü Gopi'ye daha çok kaptırdığını da inkar edemeyecektir.

Masum - Saathiya Dizisinin Konusu Nedir?

Masum dizisinde birbirinden her şekilde zıt karakterlerde olan Gopi ile Rashi'nin hikayeleri yer ediniyor. Masum dizisinin başrol karakteri olan Gopi ile masumluğu, saflığı, sevgi ve gerçek aşkı tam anlamıyla hissedebileceksiniz.

Gopi'nin ailesi ölünce amcası tarafından evlatlık olarak alınır ve Gopi'yi evlatlarından ayırmadan kabullenir. Okuma yazma gibi becerileri bulunmayan Gopi, sevecen tavırlarıyla kısa sürede çevresindeki herkesin dikkatini çekecektir. İyilik ve sevgi Gopi'ye göre her engelleri aşacaktır.

Masum - Saathiya 96. bölümü 26 Haziran Cuma günü 16:10'da Kanal 7'de.