YAŞAM
Giriş Tarihi : 25-07-2020 19:18   Güncelleme : 25-07-2020 19:18

26 Temmuz Kördüğüm 49. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 televizyonu tarafından yeni yayınlanmaya başlanan Kördüğüm dizisinin 26 Temmuz Pazar 49. bölüm fragmanı ve özeti ile sizlerleyiz.

26 Temmuz Kördüğüm 49. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kördüğüm dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlandığı ilk andan itibaren halen daha kendisini kanıtlamaya çalışan Hint dizisinin hatırı sayılır izleyici kitlesi de daha şimdiden mevcut. Peki 26 Temmuz Kördüğüm dizisi özeti içerisinde neler olacak? Tapasya evlenecek mi?

Kördüğüm dizisinde heyecan son durağına kadar gelmişken İşça üzerinde yapılan senaryolarla Tapasya düğünde onun yerine geçmiş ve belki de Hint tarihinde en bahtsız gelin konumuna geçmişti. Düğün başlamıştır. Tapasya'nın başında duvağı olduğu için kendisi tanınmaz. Tapasya ile Veer düğün içindeki ritüelleri yapmışlardır. Damini ise kızının yanına gider ve onu teselli etmek için uğraşır. İşça ise annesi yanından ayrıldığı anda ağlamalarına devam edecektir.

Kördüğüm 26 Temmuz 2020 Pazar 49. Bölüm Özeti

Düğün arasında Tapasya da İşça'yı görmeye gelir. Tapasya'ya mutluluklar diler. Sonrasında Tapasya yine düğün alanına geçer. Düğünde tüm işlemler yapılmıştır. Veer büyük bir mutluluk ve heyecanla gelininin duvağını kaldırır bir de ne görsün. Karşısında duran kişi Tapasya'dır.

Veer bu durumu görünce şok olur. Tapasya'yı sevmediğini söyleyen Veer, en kısa zamanda kendisini boşayacağını ve İşça ile evleneceğini söyler. Tapasya ise hemen ağlayıp sızlamaya başlar. Veer bir hışımla oradan ayrılır, çıkarken annesine denk gelir. Veer annesine de kızar aracına bindiği gibi oradan uzaklaşır. Öyle kızgındır ki kontrolünü kaybedip az kalsın kaza yapacaktır. Aklında hayalinde hep İşça vardır.