YAŞAM
Giriş Tarihi : 25-07-2020 16:01   Güncelleme : 25-07-2020 16:01

26 Temmuz Masum 126. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Ahem'i Yarı Çıplak Görür

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum, 126. bölümüyle 26 Temmuz Pazar günü ekranlarda olacak.

26 Temmuz Masum 126. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Ahem'i Yarı Çıplak Görür

Masum dizisinin 26 Temmuz Pazar 126. bölümü özeti ile karşınızdayız. Ahem'in Gopi'ye olan ilgisinden dolayı Kokila'nın yaptığı yemekleriş bile yememeye başlaması ile Kokila resmen kıskançlık krizine girmiştir. Bu kıskançlığın sonucu olarak da öfkesini evde en çok Raşi'den çıkarmaya başlar. Raşi de Kokila'dan devamlı azar işitmekten dolayı iyice bıkmıştır. Diğer evde ise Urmila da Kinjal ile uğraşmaya devam etmektedir. Boş boş oturmamasını ve spor salonu için müşteri bulmasını ister. Ama Kinjal pek oralı olmaz hatta eğitmen olarak çalıştığı için Urmila'dan maaşını da ister.

Gopi ile Ahem arasındaki ilişki her geçen gün daha ilerler. Artık birbirine karşı sorumlu gibi davranırlar. Raşi de Kokila ile Hetal'i birbirinedüşürmeye başlar. Bir gün sonra olacak olan tören için normalde Kokila peder çağırmıştır ancak Hetal'e de çağırmasını söyler. Güya onları birbirine düşürtecek.

Masum 26 Temmuz 126. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Tören başlar ve törene iki tane peder gelir. Törene katılanlar aralarında fıs fıs bu durumu alaylarlar. Kokila da Hetal'i azarlar. Hetal Kokila'dan özür diler. Raşi de istediğini böyle de elde edememiştir. Raşi hemen Hetalden özür diler, onun gözüne girmeye çalışır. Bu hatayı Kokila yapsa sen ona öyle kızmazdın der.

Bir gün sonra Gopi, Ahem'e çay götürmek için onun odasına gider. Ahem duştan çıkarken yarı çıplak halde görnür. Ahem utanarak perdenin arkasına gizlenirken Gopi de utancından donar alır.

Urmila ile Kinjal de alışveriş yapmaya çıkarlar. Kinjal piyango biletini aldığı markete girince marketçi onu tanır ve dükkana yeniden geldiği için teşekkür eder. Urmila onu oradan kaçırmak istese de olanlar olur, Kinjal gerçekleri öğrenir.