Yaşam
Giriş Tarihi : 26-06-2020 20:37   Güncelleme : 26-06-2020 20:37

27 Haziran Aşk Bir Rüya 128. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Bihaan Vuruluyor

Kanal 7 ekranlarının popüler dizisi Aşk Bir Rüya 128. bölüm fragmanı ve özet görüntüleri yayınlandı.

27 Haziran Aşk Bir Rüya 128. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Bihaan Vuruluyor

Aşk Bir Rüya - Thapki Pyaar Ki dizisi tüm hızıyla ve heyecanıyla devam ediyor. Dün yayınlanan bölümde Thapki, Bihaan ve Kabir arasında bir aşk ikileminde kalmış ve çaresiz sırf kızgınlığından dolayı Kabir'in evlilik teklifini kabul etmiş, yüzüğü takmıştı. Neredeyse tüm dünyası başına yıkılan Bihaan, bu durumu kabullenemez. 27 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya dizisinin bölümü yine oldukça sürükleyici olacak.

Kabir'in telefonda biriyle görüştüğünü gören Bihaan, merak edip Kabir'in ardından yürüyerek onu takip eder. Kabir elleri bağlanmış olan bir kadının yanına gelir. Ona yiyecek birşeyler vermek ister. Kadın bir anda sinirlenerek bağırıp çağırmaya başlar.

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki 128. Bölüm Özeti

Aşk Bir Rüya dizisinin yarınki bölümünde neler olacak? Kabir'in yanına geldiği kadın avazı çıktığında bağırınca Kabir onu susturmaya çalışır. Bu arada dışardaki ayak seslerini duyan Kabir, etrafı gözetleyip Bihaan'ı farkeder. Yeniden kadının yanına gelen Kabir, kadının ağzını elleriyle tutarak ses çıkarmaması için kapatır. Bihaan, bir müddet sonra Kabir'i kaybettiğini düşünüp oradan ayrılırken Kabir kadına sarılacaktır.

Bihaan evde Kabir'in eşyaları arasında bir resim görür ve onu alır. Kabir bunu görünce kendisinin eşyalarına dokunmaya nasıl cüret ettiğini Bihaan'a sorar. Bihaan ise resimdeki kadının kim olduğunu açıklamasını ister. Kabir o anlık sinirle Bihaan'a vurmak ister ancak Bihaan, Kabir'in elini tutar. Bu esnada Thapki gelir ve ne olduğunu sorar. Bihaan, Kabir'in ona ihanet ettiğini söyler ve resmi gösterir. Thapki de Kabir'den resmin kime ait olduğunu söylemesini ister. Kabir resimdeki kişinin bir yıl önce ölen kardeşi Neha olduğunu söyler. Thapki, Bihaan'a şimdi ne diyeceksin diye sorarak tekrar Kabir ile evleneceğini söyler.

Kabir, bir piknik düzenler. Pikniğe Bihaan da gelir. Geçmişten yaşanan bir olay nedeniyle Kabir silahını alır ve bu pikniği ölümsüz yapacağını söyler.

Aşk Bir Rüya Dizisinin Konusu

Kekemelik hastalığı olan genç ve güzel bir kadın, evleneceği gün bu hastalığı nedeniyle eşi olacak kişi tarafından terk edilir. Aşkın ve sevginin her türlü sorunu yeneceğini düşünen bu kadın Thapki'dir. Hayata küsmeyip yeni bir işe atlayan Thapki, yeni aşklara da yelken açmayı düşünür. Bir süre sonra Bihaan ile tanışır ve aşk, acı ve intikamla dolu bir maceranın ortasında kendisini bulur.

Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisinin 128. bölümü özet görüntüleri ve fragmanı TeknoGaste farkı ile ilk kez internet medyasında. Yarın akşam yayınlanacak olan Aşk Bir Rüya 128. bölümü final tadında izleyeceksiniz.