Yaşam
Giriş Tarihi : 27-06-2020 16:40   Güncelleme : 27-06-2020 16:40

27 Haziran Lezzet Düşkünleri haftanın finalinde kim elendi kim kazandı

TV8 yeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri programında bu hafta hangi takım ödülü kazandı, kim yarışmaya veda etti?

27 Haziran Lezzet Düşkünleri haftanın finalinde kim elendi kim kazandı

TV8'in yeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri, bugünkü bölümde haftanın finali gerçekleştirildi. Mayıs ayının son haftası ekranlara gelen Lezzet Düşkünleri yarışmasında 5 yemek şefi yardımcılarıyla birlikte tüm mutfak hünerlerini sergilerken haftanın ödülünü almaya çalışırken diğer taraftan da eleme potasından uzaklaşmak istiyor. Hafta için tüm yarışmacıların mutfak hünerleri rakipleri tarafından oylanırken, bu puanlara ek olarak izleyici puanları ve Şef Gabriele Sponza tarafından verilecek olan puanlar kazananı ve elenen ismi ortaya koyuyor. Peki bu hafta Lezzet Düşkünleri yarışmasında haftanın birincisi kim oldu? Lezzet Düşkünleri yarışmasında kim elendi?

Lezzet Düşkünleri Haftanın Finalinde Kim Kazandı?

27 Haziran Lezzet Düşkünleri yemek yarışmasında haftanın finalinde kim kazandı? 10 bin liralık ödülü hangi takım kazandı? Haftanın finalinde finale kalan iki takım belli oldu. Boğaçhan Şef ve Cemile Şef finalde yeniden mutfağa girerek büyük ödülü kazanmak için hünerlerini sergilediler. Rakipleri tarafından yeniden puanlanan şeflerden kazananı ünlü Şef Gabriele Sponza açıkladı. Boğaçhan Şef ve yardımcısı Taylan rakiplerinden 2 oy alabildi. Lezzet Düşkünleri haftanın finalinde Cemile Şef ve yardımcısı Arzu ise rakiplerinden toplamda 6 oy alarak kazanan takım olmayı başardı. 27 Haziran haftanın finalinde 10 bin liralık ödülü Cemile Şef ve yardımcısı Arzu kazandı.

27 Haziran Lezzet Düşkünleri Yarışmasından Kim Elendi?

Lezzet Düşkünleri yarışmasında kazanan takım Cemile şefin takımı olmuştu. Peki Lezzet Düşkünleri evine evda eden isim kim oldu?

27 Haziran Lezzet Düşkünleri haftanın finalinde eleme potasına düşen iki takım belli oldu. Gökhan Şef ve yardımcısı Burhan ile Aras Şef ve yardımcısı Fatoş, eleme potasında yeniden karşılaşmak zorunda kalan iki takım oldu. Lezzet Düşkünleri yarışmasında rakipleri tarafından gitmesi için 3 oy kullanılan Aras Şef ile Fatoş'un karşısında gitmesi için 5 oy kullanılan Gökhan Şef ile yardımcısı Burhan bu oylama sonucuna göre elenen ismi netleştirdi. Lezzet Düşkünleri yarışmasında kim elendi? Gökhan Şef ve yardımcısı Burhan, gitmeleri için en fazla oyu alarak elenen takım oldular. Böylece Gökhan şef ile Burhan yarışmaya veda etti.