Yaşam
Giriş Tarihi : 26-06-2020 11:15   Güncelleme : 26-06-2020 11:15

27 Haziran Masum 97. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Sınava Çalışıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum - Saathiya 97. bölüm özet görüntüleri ve fragmanı yayınlandı.

27 Haziran Masum 97. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Gopi Sınava Çalışıyor

Masum - Saathiya dizisi ilk olarak 3 Mayıs 2010 tarihinde Hindistan'da yayın yapan Star Plus kanalında yayınlanmıştır. Dizinin çekimleri Hindistan'ın Mumbai ile Rajkot şehirlerinde gerçekleştirilmiştir. Hint dizilerini ülkemizde bu yıla kadar pek fazla yayınlayan televizyon kanalı bulunmamaktaydı. Kanal 7 aracılığıyla Hint akımı dizileri Türkiye'de de yayınlanmaya başlamış ve beklenenin aksine oldukça beğeni toplamışlardı. Hintlilerin kendilerine has yapıları ve giyim kuşam gibi özellikleri ülkemizde de izleryiciler tarafından oldukça benimsenmiş gözüküyor. TeknoGaste aracılığıyla günlük olarak bu diziyle ilgili özet akışı ve gelecek bölümlerin detayları ile ilgili bilgileri ziyaretçilerimize sunuyoruz. Peki 27 Haziran 2020 Cumartesi günü ikindi kuşağında yayınlanacak olan Masum dizisinin 97. bölümünde neler yaşanacak?

Dizinin bugün yayınlanan bölümünde Ahem ile Gopi arasında aşk kıvılcımları alevlenmeye başlamıştı. Gopi'nin ödevleri arasında kendisiyle ilgili detayları gören Ahem, kendisinin de Gopi'ye karşı boş olmadığını hisseder.

Masum - Saathiya 97. Bölüm Özeti

Masum dizisinin 27 Haziran yarınki bölümünde neler oluyor? Rashi, ne etti yaptı duygu sömürüsüyle evin bütün işlerini Gopi'ye yaptırmayı başardı. Gopi'nin yaptığı tatlıları kendisi yapmış gibi servis eden Rashi, Hetal tarafından beğenilir ve bu konuda tebrik alır. Bu arada Gopi'nin dersleriyle ilgili çalışmalar ve takipler de Ahem tarafından sık sık yapılmaktadır. Teknogaste.com haberine göre Ahem bu bölümde Gopi'yi çağırarak kendisini sınava tutacağını söyler. Ahem daha önce Gopi'ye ödevlerini vermişti. Gopi bir anda endişelenmeye başlar. Zira tüm gün yapmak zorunda kaldığı ev işlerinden derslerine hiç vakit bulamamıştır. Haliyle sınavda hiçbir soruyu doğru cevaplayamaz. Bu duruma oldukça sinirlenen Ahem, Gopi'ye ceza olarak tüm gün ders çalışması gerektiğini söyler.

27 Haziran Masum dizisinin 97. bölüm özeti sabaha kadar ders çalışmak zorunda bırakılan Gopi'nin sabahladığını gören Ahem'i de oldukça memnun etmiştir. Derslerine iyi bir şekilde tüm gece çalışan Gopi, Ahem tarafından tekrar sınava alınır ve sınavda bütün soruları doğru olarak cevaplar.

Bu arada Kinjal'in televizyonda reklamlarda yer alması Urmila tarafından oldukça sert bir tepkiyle karşılanır. Bu durumu Daval'a söyler ancak Daval, Kinjal'in hayat standartlarını yükseltmenin kendi sorumluluğunda olup bunu başaramadığı için kendisini suçladığından Kinjal'e birşey söylemez. Daval'ın sessiz kalmasının ardından Urmila, durumu Modi'lere taşımaya karar verir. Modilerin evinde ise Rashi tarafından Gopi'nin üzerine bindirilen iş yükü devam etmektedir. TeknoGaste göre Rashi bu yöntemle Gopi'nin derslerinden başarısız olması amaçlamaktadır. Tüm gününü yine iş yaparak geçiren Gopi, akşam yine sınava tutulur ama tüm gece dersini iyi çalışan Gopi, sınavdaki tüm soruları eksiksiz cevaplar. Gopi'nin sınavda başarılı olması Kokila'yı çok mutlu eder. Rashi ise bu duruma oldukça şaşırır ve bir o kadarda kızar. Rashi'nin Gopi üzerine oynadığı oyunlar tüm masum 97. bölümü boyunca devam edecektir. Super Haber bizim haberlerimizi çaladursun bizler ilk elden bu özetleri siz ziyaretçilerimize ilk kez aktaran haber sitesi olmaya devam edeceğiz.

Masum - Saathiya Dizisinin Konusu Nedir?

Masum dizisinde ailesi öldükten sonra amcası tarafından evlatlık olarak alınan Gopi ile kuzeni Rashi karakterlerinin daha yoğunlukta geçtiği bir hikaye anlatılmaktadır. Birbiri ile tamamen zıt karakterlere sahip olan Gopi ile Rashi arasında güç dengesi daima Rashi lehine iken Gopi'nin saf ve temiz karakteri. çevresindeki birçok kişinin dikkatini şimdiden çekmiştir.

27 Haziran Cumartesi ikindi kuşağında yer alacak olan Masum 97. bölümünün fragmanı ve özeti ilk olarak bizde. Bizden sonra bizim haberlerimizi kopyalamakla iş yapmak isteyen diğer siteler de bizi takip edeceklerdir. Masum dizisinin 97. bölüm fragmanı ve özet görüntüleri ilk olarak TeknoGaste ile izlenir.