YAŞAM
Giriş Tarihi : 26-07-2020 21:39   Güncelleme : 26-07-2020 21:39

27 Temmuz Aşk Bir Rüya 157. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Bani Kaçırılıyor

Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya dizisi 27 Temmuz Pazartesi akşamı 157. bölüm özeti ve fragman görüntüleri. Aşk Bir Rüya dizisinde yarın neler olacak?

27 Temmuz Aşk Bir Rüya 157. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Bani Kaçırılıyor

Aşk Bir Rüya dizisi Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Önceki bölümlerde Thapki, Bihan'ın hafızasını geri getirebilmek için bir çok yol denemiş ve kısmen başarılı olmuştu. Tina ile Bani arasındaki bağ da gün geçtikçe güçlenmeye devam ediyor. Dizinin bu bölümlerinde Thapki ile Bihan arasında ilişkiler devam ederken Tina da Şada tarafından kaçırılacaktır. Şankar ile Bihan arasında gerçekleşecek düğüne kadar Tina'nın ortaya çıkmaması sağlanacaktır.

27 Temmuz Aşk Bir Rüya 157. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Thapki boş durmaya niyetli değildir ve Tina'yı arama çalışmalarına başlar. Şada ise Tina'yı bir soğutucuya saklamıştır. Onu soğutucudan yine thapki bulur ama Tina, bunu Şada'nın yaptığını söylemez. Ben kendim bu soğutucuya girdim diye nedensiz bir yalan söyler.

Nihayetinde düğün başlar. Bihan, sanki ilk aşkı gibi Şankar'a gülücükler savurmaya devam eder. Şankar bu durumdan mutlu olacağına sıkılır ve Bihan'ı istemediğini söyler. Tabi bunun ardından bugüne kadar yaptığı her şeyi de itiraf eder. Polisler devreye girerek Şankarı tutuklarlar.

Bu arada Thapki ile Bani mabedde dualarını eder ve geri dönüş yolundadırlar. Bani tatlı ister. Pederden tatlı isterken Bani'yi saçma sapan ritüelle gelin etmek isteyen bir grup ortaya çıkar ve silah tehdidi ile Peder'e kızı onlara vermesini ister. Bani'ye de bir şamar patlatırlar ve onu kaçırırlar. Thapki yine kızını aramaya başlar. Onun bilekliğinin kırılmasıyla bilekliğin parçalarını takip ederek kaçırıldığı eve ulaşır. Ancak eve girdiğinde bir şey yapamayacağını anlar ve Bani'ye Bihan'ı alarak geri geleceğini söyler.

26 Temmuz ve 27 Temmuz Aşk Bir Rüya 156. ve 157. bölümlerin özet videosu.

Thapki'yi o sırada Bihan arar. Thapki olayları anlatır ama Bihan inanamaz. 8 yaşındaki kızın kaçırılıp evlendirilmek istenmesine elbette çoğu kişi inanmaz. Bihan kızının olduğu evi basar. Bani'yi kaçıran adamları bir güzel döver. Evde bir çocuk gelin daha vardır. O anda eve polisler de gelir ancak hiçbir şey yapamadan geri dönerler. Bu ev sahnesinde Thapki'nin saçma sapan sözleri olay olur. Çünkü orada Bani'ye babası işkence ediyor sizde kalsın gibi cümleler de kurar. Acayip acayip bir şey. Ama sonradan yüzünden maskeyi çıkarır ve Şankar olduğu anlaşılır. Aşk Bir Rüya dizisi de saçmalamaya mı başladı acaba?